Магазини
якісного спорядження

Оплата и доставка

Даний Публічний договір купівлі-продажу (далі по тексту — «Договір») є офіційною пропозицією інтернет-магазину https://extremstyle.ua (далі по тексту — «Продавець»), заключити Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом.

У відповідності до умов Договору Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується прийняти і оплатити його на умовах даного Договору.

Покупцем може виступати будь-яка дієздатна фізична особа, що беззаперечно прийняла умови даного Договору та здійснила Замовлення товару.

Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни до умов Договору, шляхом розміщення Договору в новій редакції на Сайті. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення (оприлюднення).

Покупець самостійно оформляє Замовлення на Сайті, шляхом додавання обраних ним Товарів у віртуальний кошик або зробивши Замовлення за номером телефону.

Продавець повинен підтвердити надане Покупцем Замовлення протягом 2-х робочих днів виходячи з наявності товару або повідомити про неможливість його виконання, шляхом направлення відповідного sms-повідомлення, повідомлення на електронну пошту вказану Покупцем або телефонним зв’язком.

Внесення змін у підтверджене Продавцем Замовлення можливе виключно до моменту відправки Товару Покупцеві.

Ціна Товару визначається Продавцем та зазначається в описі Товару.

Ціна на товар вказана без урахування витрат на доставку.

Оплата за Товари здійснюється одним з наступних способів за вибором Покупця:

• готівковий розрахунок
Здійснюється в момент отримання товару в пункті видачі або при отриманні товару від кур’єра Продавця.

• 100 % безготівкова попередня оплата
Після підтвердження Замовлення Продавець направляє Покупцеві на електронну пошту або шляхом sms-повідомлення реквізити на оплату Товару. Якщо протягом 3-х робочих днів з дати отримання відповідного повідомлення Товар не буде оплачено, Продавець має право анулювати Замовлення. Здійснена Покупцем оплата надходить на рахунок Продавця протягом 1- 3 робочих днів. Перш ніж оплатити замовлення, уточнюйте фактичну наявність товару і ціну у менеджера інтернет-магазину.

• післяоплата товару
Мінімальна сума Замовлення, що оплачується на умовах післяоплати товару повинна становити не менше 500 грн.
Післяоплата товару допускається за умови доставки товару Новою поштою та внесення на рахунок Продавця Гарантійного платежу (завдатку).

Продавець вправі надавати знижки на Товари, проводити акції та впроваджувати програми лояльності. Умови зазначаються на Сайті і можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку.

Гарнтійним платежем (Завдатком) є грошова сума, що сплачується Покупцем Продавцеві на підтвердження виконання зобов‘язання з отримання та оплати замовленого товару.

Сума   Завдатку  визначається Продавцем самостійно виходячи з ціни Замовлення та вартості доставки, а також можливого повернення Товару у випадку неотримання товару Покупцем.

У випадку відмови Покупця від прийняття та оплати Товару, в тому числі, коли Товар направлений Продавцем не приймається Покупцем на відділенні Нової пошти протягом встановленого строку безоплатного зберігання та повертається Продавцю, сума завдатку сплачена Покупцем залишається у розпорядженні Продавця. Продавець за зверненням Покупця може повернути Покупцеві різницю між сумою гарантійного платежу (завдатку) та сумою понесених ним витрат на доставку, повернення, зберігання товару тощо.  

При належному виконанні Покупцем зобов’язання з отримання та оплати товару, сума Завдатку зараховується  в оплату ціни Замовлення.

Доставка товару здійснюється способом обраним Покупцем при оформленні Замовлення.

Вартість доставки оплачується при отриманні Товару і залежить від обраного способу доставки, загальної маси та габаритів  товару, суми замовлення (страхування відправлення) і магазину/складу звідки буде відправлено товар.

Якщо в оформленому Замовленні є декілька позицій товару, їх місцезнаходження може бути в різних містах (Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Буковель). В такому випадку менеджер повідомляє, що посилок може бути дві і більше і Покупець сплачує вартість доставки відповідної кількості посилок. За бажанням Покупця, Замовлення може бути відправлено однією посилкою зі збільшенням строку його доставки.

Продавець гарантує відправлення Товару в належному стані і якості.

Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, що зазначена в Замовленні в якості одержувача (далі - «Одержувач»).

У випадку неможливості отримання Замовлення Покупцем (Одержувачем), Замовлення може бути вручене особі, яка може надати відомості про Замовлення (номер відправлення, ПІБ Покупця), а також оплатити вартість Замовлення в повному обсязі або надати документ, що засвідчує його оплату.

При відмові Покупця (Одержувача) від отримання Товару з необґрунтованих причин, Покупець повинен оплатити вартість послуги з доставки Замовлення (якщо Завдаток не сплачувався).

Доставка Товару Покупцю здійснюється одним з наступних способів обраних Покупцем:

•доставка кур‘єром по м. Київ

Якщо сума замовлення становить 1 000 грн. і більше доставка здійснюється за рахунок Продавця.

Доставка по м. Києву здійснюється в межах міста, крім районів Корчуватого,  Бортничів, Осокорків (дачі), Пущі-Водиці, Китаєво, ж/к Чайки, вул. Пухівської (Троєщина).

Доставка товару здійснюється протягом 1-3 робочих днів з дати підтвердження Замовлення.

Вартість кур‘єрської доставки становить:

Малогабаритного товару  - 50 грн.;

Крупногабаритного товару (об‘ємна вага якого 2 кг. і більше (лижі, сноуборди, ролики і т.д.)  -70 грн. (доставка товару та розміру на вибір);

Термінова доставка (за наявності вільних кур‘єрів) – 150 грн.

Покупець під час отримання товару від кур‘єра зобов‘язаний перевірити його комплектність та неушкодженість.  Після оплати товару кур‘єру претензії Покупця щодо комплектності та механічного пошкодження Продавцем не приймаються.

При здійсненні доставки кур‘єром, час перебування кур'єра за адресою доставки, визначеною в Замовленні, обмежений 15 хвилинами.

У випадку відмови від прийняття товару, Покупець зобов’язаний оплатити вартість доставки товару кур‘єру.

•доставка по м. Одеса

Якщо сума замовлення становить 1 000 грн. і більше доставка безкоштовна.

Якщо сума замовлення нижче 1 000 грн. тоді вартість доставки:

Київський, Малиновський, Приморський, Центр - доставка 50 грн.

Суворовський - доставка 100 грн.

•доставка товару Новою поштою

Якщо Покупець оплатив товар на умовах 100% передплати і сума замовлення становить 1 000 грн. і більше, доставка товару на відділення Нової пошти вказане Покупцем здійснюється за рахунок Продавця (крім придбання акційних товарів, товарів зі знижками та відправки товарів з регіональних магазинів в містах:  Дніпро, Одеса, Харків, Буковель).

Якщо Покупець оплачує товар на умовах післяоплати, доставка товару здійснюється за рахунок Покупця.

Строк відправлення Замовлення становить 1-3 робочих дні з дати отримання оплати (завдатку) Товару.

Умови, строк та вартість доставки Товару визначаються згідно діючих правил та тарифів Нової пошти. Продавець вважається таким, що належно виконав зобов‘язання згідно Договору з моменту передачі Товару на Нову пошту для відправлення Покупцеві.

Замовлення оплачені до 15.00 як правило відправляються в той же день (якщо відправлення товару відбувається з м. Києва). В інших випадках, відправлення Замовлення відбувається на наступний робочий день  з дня отримання оплати (завдатку) за Товар.

В зимовий сезон або перед святами строк відправлення Замовлення може збільшуватись до 5-ти робочих днів.

У разі неотримання Покупцем (Одержувачем) Товару протягом безоплатного строку зберігання Товару на відділенні Нової пошти, Товар повертається Продавцю. При цьому, у випадку здійснення Покупцем 100% передплати за Товар, Продавець здійснює повернення коштів Покупцеві за сплачений Товар за вирахуванням витрат на доставку, зворотну доставку, зберігання Товару тощо.

Після відправлення Товару менеджер повідомляє Покупцеві номер декларації по телефону або шляхом направлення відповідного sms повідомлення.

•Самовивіз товару

Самовивіз товару здійснюється після отримання sms повідомлення або телефонного дзвінка Продавця про підтвердження Замовлення і його готовність до видачі.

У випадку, якщо Покупець не забирає Замовлення протягом 3-х календарних днів з дати отримання повідомлення Продавця, Замовлення анулюється.

Самовивіз товару здійснюється з наступних пунктів видачі Товару:

• м. Київ, вул. Глибочицька 53

• м. Київ, Дніпровська Набережна, 23а (Осокорки)

• м Одеса, вул. Краснова 12

• м. Харків пр. Науки 45/2

• м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 118

• Буковель (паркінг 1)

• Буковель (паркінг 2) – тільки в зимовий період.

•Доставка товару на період карантину

Безкоштовна доставка Новою Поштою (до відділення) замовлень від 700 грн, не залежно від чи товар зі знижкою чи без, та тільки по повній предоплаті

Якщо Покупець оплачує товар на умовах післяоплати, доставка товару здійснюється за рахунок Покупця.

Безкоштовна кур’єрська доставка по Києву та Одесі замовлень від 1000 грн, не залежно чи товар зі знижкою чи без, та не залежно від способу оплати. Безкоштовна кур’єрська доставка по Україні замовлень від 2000 грн, не залежно чи товар зі знижкою чи без, та не залежно від способу оплати.

Можливість привезення товару та розміру на вибір.

Якщо сума замовлень нижча 1000 грн доставка новою поштою за тарифами перевізника.

Курєрська доставка компанії

Київ:

Малогабаритного товару  - 50 грн.;

Крупногабаритного товару (об‘ємна вага якого 2 кг. і більше (лижі, сноуборди, ролики і т.д.)  -70 грн. (доставка товару та розміру на вибір);Термінова доставка (за наявності вільних кур‘єрів) – 150 грн.

Одеса:

Київський, Малиновський, Приморський, Центр - доставка 50 грн.
Суворовський - доставка 100 грн.
При відмові від замовлення доставка за рахунок покупця

Продавець у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів» забезпечує належну якість Товару протягом гарантійного строку, встановленого виробником товару (у випадку його встановлення).

Гарантійний строк зазначається на документах, що додаються до Товару.

При отриманні Товарів на Новій пошті або від кур’єра Продавця, Одержувач зобов’язаний перевірити цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектації.

У випадку виявлення будь-яких недоліків, Покупець (Одержувач) має право відмовитись від приймання такого товару, при цьому склавши Акт про виявлені недоліки у довільній формі. Акт повинен бути підписаний Покупцем та особою, що здійснила видачу (доставку) Товару. По можливості, недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Після підписання Акту про виявлені недоліки, Товари повертаються особі, що здійснила видачу (доставку) Замовлення.

Повернення Товару після його прийняття Покупцем (Одержувачем) може бути здійснено в порядку та на умовах, передбачених чинним законодавством України.

Повернення Товару здійснюється за рахунок Покупця. Повернення Товару з виявленими істотними недоліками (фабричний брак) здійснюється за рахунок Продавця.

Не підлягають поверненню Товари, перелік яких визначено законодавством України.

Заява на повернення товару.

Покупець несе відповідальність за достовірність указаної при оформленні Замовлення інформації. При оформленні замовлення Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

Продавець збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для продажу і доставки замовлених Покупцем товарів, а саме: прізвище, ім'я, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса доставки тощо.

Продавець не передає персональні дані Покупця третім особам крім випадків визначених законодавством України.

Покупець погоджується з тим, що Продавець має право передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку тощо з метою виконання Замовлення Покупця.

Продавець приймає необхідні організаційні та технічні заходи захисту персональних даних Покупця від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Договір вважається укладеним з моменту підтвердження Продавцем Замовлення Покупця та діє до повного виконання Сторонами прийнятих на себе зобов‘язань.

Покупець має право розірвати даний Договір до моменту відправлення Новою поштою Товару Продавцем або завчасно повідомивши Продавця до прибуття кур‘єра. В іншому випадку Покупець зобов‘язаний компенсувати Продавцеві всі витрати на доставку і зворотну доставку Товару.

Вы вошли как