Магазини
якісного спорядження

Specialized

Specialized

Компанія Specialized справедливо вважається однією з найвпливовіших та відомих в індустрії. Відмінну репутацію та визнання у світі Specialized отримала завдяки великій кількості інновацій, які були привнесені у велосипедний світ. А виробництво велосипедів hi-end класу стало візитною карткою компанії.

Свою діяльність компанія почала у 1974 році у місті Морган Хіл штату Каліфорнія з виробництва деталей для шосейних велосипедів. Specialized, яка по цей день очолюється Майком Сіньярдом, вже через декілька років стала провідним виробником велосипедів усіх напрямків. Сьогодні компанія випускає велосипеди під різні запити та завдання: для професіоналів та спортсменів, для любителів активного відпочинку та для тих, хто користується велосипедом нерегулярно або для прогулянок містом.

Якість та надійність велосипедів марки Specialized відомі у всьому світі завдяки величезній кількості технологічних інновацій та революційних ідей в конструкції та дизайні. На рахунку фірми спільне з фірмою DuPont виробництво коліс з композитного сплаву, створення FSR — найпросунутішого та ефективного двопідвісного байку у світі, випуск велосипеда Epic з використанням революційної системи підвіски Brain Technology, створення першої у світі команди з маунтінбайку...

Великий внесок у розробку нових моделей велосипедів внесла науково розроблена компанією технологія Specialized Body Geometry, яка сприяє більш комфортному положенню тіла людини при катанні на велосипедів. Від положення тіла залежить не тільки зручність та комфорт, а й ще й здоров'я райдера та безпека катання. А про такі «професійні захворювання» як оніміння кисті рук, ушкодження коліна та стопи при педалюванні з велосипедами Specialized можна забути.

Завдяки відмінній якості та продуманості конструкції, велосипеди Specialized користуються чималою популярністю у великих велопрофесіоналів та спортсменів.

Девіз президента Specialized Майка Сіньярда «Кожному — найкращий байк в його житті!» став девізом компанії та залогом успіху.

Технології Specialized.

Body Geometry — це унікальні рукавички, сідла, гріпси, взуття, одяг, які спроектовані з врахуванням анатомії тіла. В рукавички вбудовується гелева подушечка в тому місці, де проходить нерв. Сідло вибирається виходячи з ширини тазових кісток, і в кожному сідлі є проріз, який забезпечує мінімальний тиск на зону проміжності. Устілки у взутті можна підібрати в залежності від будови стопи, наявності або відсутності плоскостопості. Підошва взуття має невеликий нахил для зменшення тиску на колінний суглоб. А також багато інших дрібниць, які враховуються інженерами Specialized.

BG Fit (Body Geometry) — всі люди різні і велосипеди також мають бути різними. У кожного велосипеда є розмір рами, який підбирається виходячи з антропометричних показників людини. Розмір сідла, ширина керма, товщина гріпсів та багато інших нюансів, які відповідають за те, щоб вам було комфортно катати на велосипеді — все це BG Fit.

FSR — запатентована система підвіски, яка забезпечує оптимальні характеристики амортизації під час їзди по бездоріжжю, при якій траєкторія руху колеса фактично перпендикулярна поверхні землі. Ще одним вагомим плюсом даної системи є те, що на характеристики амортизації не впливає сила гальмування.

BRAIN — запатентована система інерційного клапану в амортизаторах та вилках Specialized. За допомогою інерційного клапану підвіска «знає», коли поштовх йде від нерівності дороги та амортизатор спрацьовує, а коли поштовх йде зверху від педалювання та керування велосипедом, підвіска залишається заблокованою, таким чином покращуючи ефективність їзди та економлячи сили гонщика.

FACT (Functional Advanced Composite Technology) — це не просто карбон, це точні розрахунки із застосування конкретного волокна, виду накладення, кількості шарів та інші ключові параметри виготовлення рам, керма та інших деталей велосипеда, при яких досягається максимальна жорсткість, міцність та мінімальна вага карбонових виробів Specialized.

Ви увійшли як