Магазини
якісного спорядження

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) ПП ГРАНД ІКС СПОРТ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Даний Публічний договір купівлі-продажу (далі по тексту — «Договір») є офіційною пропозицією інтернет-магазину https://extremstyle.ua (далі по тексту — «Продавець»), заключити Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом.

У відповідності до умов Договору, Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується прийняти і cплатити його на умовах даного Договору.

Покупцем може виступати будь-яка дієздатна фізична особа, що беззаперечно прийняла умови даного Договору та здійснила Замовлення товару.

Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни до умов Договору шляхом розміщення Договору в новій редакції на Сайті. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення (оприлюднення).

2. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Покупець самостійно оформляє Замовлення на Сайті шляхом додавання обраних ним Товарів у віртуальний кошик або зробивши Замовлення за номером телефону.

Продавець повинен підтвердити надане Покупцем Замовлення протягом 2-х робочих днів, виходячи з наявності товару або повідомити про неможливість його виконання шляхом надсилання відповідного SMS-повідомлення, повідомлення на електронну пошту, вказану Покупцем або телефонним дзвінком.

Внесення змін у підтверджене Продавцем Замовлення можливе виключно до моменту відправки Товару Покупцеві.

3. ЦІНА ТА СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ

Ціна Товару визначається Продавцем та зазначається в описі Товару.

Ціна на товар вказана без урахування витрат на доставку.

Оплата за Товари здійснюється одним з наступних способів за вибором Покупця:

Готівковий розрахунок.
Здійснюється в момент отримання Товару в пункті видачі або при отриманні Товару від кур’єра Продавця.

100% безготівкова попередня оплата.
Після підтвердження Замовлення Продавець надсилає Покупцеві на електронну пошту або шляхом SMS-повідомлення реквізити на оплату Товару. Якщо протягом 3-х робочих днів з дати отримання відповідного повідомлення Товар не буде оплачено, Продавець має право анулювати Замовлення. Здійснена Покупцем оплата надходить на рахунок Продавця протягом 1-3 робочих днів. Перш ніж оплатити замовлення, уточнюйте фактичну наявність Товару і ціну у менеджера інтернет-магазину.

Миттєва онлайн-оплата через платіжну систему Liq Pay. 

Отримання кредиту.

«Оплата частинами» від ПриватБанк.

«Миттєва розстрочка» від ПриватБанк.

«Покупка Частинами» від monobank.

 Продавець вправі надавати знижки на Товари, проводити акції та впроваджувати програми лояльності. Умови зазначаються на Сайті і можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку.

4. ДОСТАВКА ТОВАРУ

1 Доставка товару Новою Поштою (по Україні).

Доставка замовлень до відділення Нової Пошти є БЕЗКОШТОВНОЮ для замовлень на суму понад 2000 гривень, за умови повної передплати.

Відправка замовлень на суму до 500 гривень здійснюється за умови повної передплати. Доставка здійснюється за рахунок клієнта.· Відправка замовлень на суму від 500 гривень може здійснюється як за умови повної передплати, так і за умови післяплати.  

Доставка товару до відділення Нової Пошти на умовах післяплати здійснюється за рахунок Покупця з урахуванням тарифів Перевізника.

Адресна доставка здійснюється за рахунок Покупця за розцінками і тарифами компанії Нова Пошта.· Відправка велосипедів здійснюється лише в зібраному стані, на умовах повної передплати.

Відправка гірськолижного спорядження категорії HARD (лижі, сноуборди, лижні та сноубордичні черевики) здійснюється на умовах повної передплати.· При оплаті товару на умовах післяплати, у випадку відмови від посилки або зберіганні її на відділенні Нової Пошти протягом 5 діб, посилка повертається Продавцю.

Увага! В умовах повної передплати, у випадку відмови від посилки або зберіганні її на відділенні Нової Пошти, Продавець відповідальності не несе.

При обранні доставки на умовах післяплати та передплати замовлень вартістю до 2000 грн, покупець сплачує послугу Нової Пошти, по доставці з адреси до відділення. Вартість доставки товару залежить від ваги та габаритів посилки, а також включає виклик курьера.

2. Самовивіз товару.

Самовивіз товару здійснюється після отримання Покупцем SMS-повідомлення або телефонного дзвінка від Продавця з підтвердженням готовності Замовлення до видачі.

У випадку, якщо Покупець не забирає Замовлення протягом 3-х календарних днів з дати отримання повідомлення від Продавця, Замовлення анулюється.

Самовивіз товару здійснюється з наступних пунктів видачі товару:

м. Київ, вул. Глибочицька 53;

м. Київ, Дніпровська Набережна, 23а (Осокорки);

м Одеса, вул. Краснова 12;

м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 118;

Буковель (паркінг 1);

Буковель (паркінг 2) – тільки в зимовий період.

3. Кур’єрська доставка по м. Київ (кур’єр компаніі).

БЕЗКОШТОВНА, якщо вартість замовленого товару перевищує 2000 грн;

100 грн. – товар на вибір, не більше 2-х пар;· 70 грн. – вартість замовленого товару до 2000 грн;

150 грн. – термінова доставка (за наявності вільних кур’єрів);

у випадку відмови від прийняття товару, Покупець зобов’язаний сплатити вартість доставки кур`єру у розмірі 70 грн.

Увага! Доставка по м. Києву здійснюється в межах міста, крім районів Корчуватого, Бортничів, Осокорків (дачі), Пущі-Водиці, Китаєва, ж/к Чайки, вул. Пухівської (Троєщина).

4. Доставка товару Укрпоштою.

Доступна доставка Укрпошта для оплачених замовлень на суму до 2000 грн.

5. Кур’єрська доставка по м. Харків (кур’єр компанії).

Доставка здійснюється по Київському та Шевченківському районах міста.Оплата замовлень може бути здійснена через інтернет-магазин або готівкою при отриманні замовлення.

Вартість доставки:

безкоштовна, якщо вартість замовленого товару перевищує 2000 грн.

80 грн, якщо вартість замовленого товару не перевищує 2000 грн.

Увага! Покупець зобов‘язаний під час отримання товару перевірити його комплектність та неушкодженість. Після сплати за товар кур‘єру, претензії Покупця щодо комплектності та механічного пошкодження товару Продавцем не приймаються.Увага! Доставка товару здійснюється протягом 1-3 робочих днів з дати підтвердження Замовлення.

5. ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ‘ЯЗАННЯ

Продавець у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів» забезпечує належну якість Товару протягом гарантійного строку, встановленого виробником товару (у випадку його встановлення).

Гарантійний строк зазначається на документах, що додаються до Товару.

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

При отриманні Товарів на Новій Пошті або від кур’єра Продавця, Одержувач зобов’язаний перевірити цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектації.

У випадку виявлення будь-яких недоліків, Покупець (Одержувач) має право відмовитись від приймання такого товару, при цьому склавши Акт про виявлені недоліки у довільній формі. Акт повинен бути підписаний Покупцем та особою, що здійснила видачу (доставку) Товару. За можливості, недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Після підписання Акту про виявлені недоліки, Товари повертаються особі, що здійснила видачу (доставку) Замовлення.

Повернення Товару після його прийняття Покупцем (Одержувачем) може бути здійснено в порядку та на умовах, передбачених чинним законодавством України.

Повернення Товару здійснюється за рахунок Покупця. Повернення Товару з виявленими істотними недоліками (фабричний брак) здійснюється за рахунок Продавця.

Повернення коштів за повернений товар здійснюється Продавцем Покупцю не пізніше ніж протягом 7 (семи) днів з моменту отримання Продавцем повернутого товару за умови дотримання Покупцем умов повернення товару.

Звертаємо увагу покупців на те, що не підлягають поверненню та обміну товари належної якості, якщо вони не  задовольняють споживача з будь-яких причин, перелік яких визначено законодавством України (додаток N 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172).

До таких товарів відносяться наступні категорії:

Предмети санітарної гігієни;

Корсетні товари;

Парфумерно-косметичні вироби;

Перо-пухові вироби;

Гребінці, гребені та щітки масажні;

Рукавички;

Білизна натільна

Панчішно-шкарпеткові вироби;

Товари в аерозольній упаковці.

7. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Покупець несе відповідальність за достовірність указаної при оформленні Замовлення інформації. При оформленні замовлення Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

Продавець збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для продажу і доставки замовлених Покупцем товарів, а саме: прізвище, ім'я, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса доставки тощо.

Продавець не передає персональні дані Покупця третім особам крім випадків визначених законодавством України.

Покупець погоджується з тим, що Продавець має право передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку тощо  з метою виконання Замовлення Покупця.

Продавець приймає необхідні організаційні та технічні заходи захисту персональних даних Покупця від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб. 

8. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК ЙОГО РОЗІРВАННЯ

Договір вважається укладеним з моменту підтвердження Продавцем Замовлення Покупця та діє до повного виконання Сторонами прийнятих на себе зобов‘язань.

Покупець має право розірвати даний Договір до моменту відправлення Новою поштою  Товару Продавцем або завчасно повідомивши Продавця до прибуття кур‘єра. В іншому випадку Покупець зобов‘язаний компенсувати Продавцеві всі витрати на доставку і зворотну доставку Товару.

АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

ПП ГРАНД ІКС СПОРТ платник податку на додану вартість свідоцтво №100327685 від 04.03.2011

Реєстраційний номер облікової картки платника податків  37405064 п/р UA173052990000026009025032091, в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

МФО 305299

м.Київ вул. Глибочицька, буд. 53

тел. (044) 428-65-90

Вы вошли как