Магазини
якісного спорядження

HOKA

HOKA

Компания HOKA была создана двумя французскими ультра-бегунами NIKOLAS MERMOUD и JEAN-LUC DIARD. Оба работали долгое время в Salomon-Adidas, где они курировали развитие лыжных и сноубордических линий, снаряжение для гольфа и приключенческих гонок. В 2013 году они обратились к американскому «инкубатору» стартапов DECKERS BRANDS, владевшему к тому времени такими известными марками как UGG и Teva, с предложением вложить деньги в их проект. В результате такого сотрудничества родился бренд HOKA ONE ONE.

Вот как описывают рождение нового кроссовка авторы концепции:

— Радикальные изменения часто происходят при попытке решить простую проблему. Первоначальной задачей было улучшение результата трейловой гонки при спуске. При этом планировали создать кроссовки, обеспечивающие белее безопасный, более управляемый и быстрейший без вниз с горы. Во время решения этой задачи мы непреднамеренно придумали новый тип кроссовка.

Будучи трейловыми бегунами после работы, мы задавались вопросом: «как мы можем бежать быстрее?». Ответом послужил необычный кроссовок, не воспринятый индустрией, но одобренный бегунами. Когда эти бегуны начали выигрывать гонки, этими кроссовками заинтересовались игроки спортивного рынка.

В итоге сформировались три принципа кроссовок HOKA: легкость, амортизация и плавность движения. Это мы называем the HOKA difference. Этими качествами обладает каждый кроссовок, который мы создаём.

Екстрем Стайл – офіційний ексклюзивний дистриб’ютор Hoka в Україні

Біг є одним із справжніх захоплень для нас. І за роки власної практики, а також співпраці з багатьма професійними спортсменами та організаціями – ми точно знаємо, наскільки важливим є правильний підбір спорядження. Це стосується не лише професійних атлетів, які ставлять собі за мету досягти певних спортивних результатів, а й любителів активного способу життя, для яких насамперед важливими є комфорт та безпека під час бігу. Правильно підібране бігове взуття допоможе не лише розкрити свої можливості та досягти бажаних спортивних вершин, а й вберегтись від можливих травм.

Аби забезпечити своїх клієнтів та спортсменів якісним на надійним спортивним спорядженням – ми співпрацюємо з найкращими брендами на ринку, і робимо це напряму, аби гарантовано отримувати лише оригінальні та перевірені товари.

Біговий бренд Hoka є одним з таких брендів. Екстрем Стайл є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором Hoka в Україні. Тож купуючи спорядження в наших магазинах або в одного з авторизованих дилерів – ви можете бути впевненими в його оригінальності, якості та гарантійному післяпродажному обслуговуванні, адже саме ми розглядаємо гарантійні випадки та випадки фабричного браку.

Якщо ви активно слідкуєте за новинами бігового світу – то певно вже чули про бренд Hoka. Він впевнено завойовує серця спортсменів та любителів бігу по всьому світу. І для цього є чимало причин. Перш за все, компанія пропонує досить широкий асортимент моделей: від неймовірно швидких кросівок для виступу спортсменів світового рівня, до максимально комфортних, підтримуючих моделей для початківців та спортсменів любителів. В асортименті Hoka ви легко підберете модель як для щоденних пробіжок на біговій доріжці чи асфальту, так і для трейлових забігів по найбільш технічних трасах. Тому незалежно від того, як довго ви займаєтесь бігом, які цілі ставите перед собою – ви з легкістю оберете ту саму пару Hoka, яка допоможе вам в цьому.

До того ж, яскраві кольори та впізнаваний дизайн привертають увагу не лише хардкорних бігунів. Завдяки своїй підтримці та м’якій підошві Hoka впевнено вливається і в повсякденний стиль все більшого числа поціновувачів бренду.

Тому навіть якщо ви ніколи в житті не пробігали більше кількох сотень метрів – зручність бігового взуття Hoka може легко захопити ваше серце. І хто знає, можливо саме вони надихнуть вас зробити свої перші кроки в напрямку стадіону чи найближчого парку. Адже біг в якісному та професійному взутті – це справжнє задоволення!

З радістю чекаємо на вас в одному з магазинів Екстрем Стайл, де на вас чекає найширший вибір Hoka в Україні, аби підібрати найкращі кросівки саме для вас.
Окрім нас оригінальна продукція Hoka представлена на полицях наших авторизованих дилерів: 

  • RunLab (м. Київ)

  • Інтернет-магазин Rozetka (товари лише від продавця Rozetka, не маркетплейс)

  • Intertop

  • Intersport

  • Sport Style (м. Хмельницький)

  • Miraton

  • OSTRIV (м. Київ)

  • Gorgany (м. Львів)

Інтернет-магазин MYRACE
 

Вы вошли как