Магазини
якісного спорядження

HOKA

HOKA

Компанія HOKA була створена двома французськими ультра-бігунами NIKOLAS MERMOUD та JEAN-LUC DIARD. Обидва працювали тривалий час в Salomon-Adidas, де вони курировали розвиток лижних та сноубордичних ліній, спорядження для гольфу та пригодницьких перегонів. У 2013 році вони звернулись до американського «інкубатора» стартапів DECKERS BRANDS, що володів до того часу такими відомими марками як UGG та Teva, із пропозицією вкласти гроші в їхній проект. В результаті такої співпраці народився бренд HOKA ONE ONE.

Ось як описують народження нового кросівка автори концепції:

— Радикальні зміни часто відбуваються при спробі вирішити просту проблему. Першопочатковим завданням було покращення результату трейлової гонки при спуску. При цьому планували створити кросівки, що забезпечують більш безпечний, більш керований та найшвидший біг вниз з гори. Під час вирішення цього завдання ми ненароком вигадали новий тип кросівка.

Будучи трейловими бігунами після роботи, ми задавались питанням: «як ми можемо бігти швидше?». Відповіддю став незвичний кросівок, якого індустрія не сприйняла, але схвально сприйняли бігуни. Коли ці бігуни почали вигравати перегони, цими кросівками зацікавились гравці спортивного ринку.

В результаті сформувалося три принципи кросівок HOKA: легкість, амортизація та плавність руху. Це ми називаємо the HOKA difference. Ці якості має кожен кросівок, який ми створюємо.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як