Магазини
якісного спорядження

HOKA

HOKA

Компанія HOKA була створена двома французськими ультра-бігунами NIKOLAS MERMOUD та JEAN-LUC DIARD. Обидва працювали тривалий час в Salomon-Adidas, де вони курировали розвиток лижних та сноубордичних ліній, спорядження для гольфу та пригодницьких перегонів. У 2013 році вони звернулись до американського «інкубатора» стартапів DECKERS BRANDS, що володів до того часу такими відомими марками як UGG та Teva, із пропозицією вкласти гроші в їхній проект. В результаті такої співпраці народився бренд HOKA ONE ONE.

Ось як описують народження нового кросівка автори концепції:

— Радикальні зміни часто відбуваються при спробі вирішити просту проблему. Першопочатковим завданням було покращення результату трейлової гонки при спуску. При цьому планували створити кросівки, що забезпечують більш безпечний, більш керований та найшвидший біг вниз з гори. Під час вирішення цього завдання ми ненароком вигадали новий тип кросівка.

Будучи трейловими бігунами після роботи, ми задавались питанням: «як ми можемо бігти швидше?». Відповіддю став незвичний кросівок, якого індустрія не сприйняла, але схвально сприйняли бігуни. Коли ці бігуни почали вигравати перегони, цими кросівками зацікавились гравці спортивного ринку.

В результаті сформувалося три принципи кросівок HOKA: легкість, амортизація та плавність руху. Це ми називаємо the HOKA difference. Ці якості має кожен кросівок, який ми створюємо.

Екстрем Стайл – офіційний ексклюзивний дистриб’ютор Hoka в Україні

Біг є одним із справжніх захоплень для нас. І за роки власної практики, а також співпраці з багатьма професійними спортсменами та організаціями – ми точно знаємо, наскільки важливим є правильний підбір спорядження. Це стосується не лише професійних атлетів, які ставлять собі за мету досягти певних спортивних результатів, а й любителів активного способу життя, для яких насамперед важливими є комфорт та безпека під час бігу. Правильно підібране бігове взуття допоможе не лише розкрити свої можливості та досягти бажаних спортивних вершин, а й вберегтись від можливих травм.

Аби забезпечити своїх клієнтів та спортсменів якісним на надійним спортивним спорядженням – ми співпрацюємо з найкращими брендами на ринку, і робимо це напряму, аби гарантовано отримувати лише оригінальні та перевірені товари.

Біговий бренд Hoka є одним з таких брендів. Екстрем Стайл є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором Hoka в Україні. Тож купуючи спорядження в наших магазинах або в одного з авторизованих дилерів – ви можете бути впевненими в його оригінальності, якості та гарантійному післяпродажному обслуговуванні, адже саме ми розглядаємо гарантійні випадки та випадки фабричного браку.

Якщо ви активно слідкуєте за новинами бігового світу – то певно вже чули про бренд Hoka. Він впевнено завойовує серця спортсменів та любителів бігу по всьому світу. І для цього є чимало причин. Перш за все, компанія пропонує досить широкий асортимент моделей: від неймовірно швидких кросівок для виступу спортсменів світового рівня, до максимально комфортних, підтримуючих моделей для початківців та спортсменів любителів. В асортименті Hoka ви легко підберете модель як для щоденних пробіжок на біговій доріжці чи асфальту, так і для трейлових забігів по найбільш технічних трасах. Тому незалежно від того, як довго ви займаєтесь бігом, які цілі ставите перед собою – ви з легкістю оберете ту саму пару Hoka, яка допоможе вам в цьому.

До того ж, яскраві кольори та впізнаваний дизайн привертають увагу не лише хардкорних бігунів. Завдяки своїй підтримці та м’якій підошві Hoka впевнено вливається і в повсякденний стиль все більшого числа поціновувачів бренду.

Тому навіть якщо ви ніколи в житті не пробігали більше кількох сотень метрів – зручність бігового взуття Hoka може легко захопити ваше серце. І хто знає, можливо саме вони надихнуть вас зробити свої перші кроки в напрямку стадіону чи найближчого парку. Адже біг в якісному та професійному взутті – це справжнє задоволення!

З радістю чекаємо на вас в одному з магазинів Екстрем Стайл, де на вас чекає найширший вибір Hoka в Україні, аби підібрати найкращі кросівки саме для вас.
Окрім нас оригінальна продукція Hoka представлена на полицях наших авторизованих дилерів: 

  • RunLab (м. Київ)

  • Інтернет-магазин Rozetka (товари лише від продавця Rozetka, не маркетплейс)

  • Intertop

  • Intersport

  • Sport Style (м. Хмельницький)

  • Miraton

  • OSTRIV (м. Київ)

  • Gorgany (м. Львів)

Інтернет-магазин MYRACE

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як