Магазини
якісного спорядження

ROSSIGNOL

ROSSIGNOL

У 2007 році виповнилось 100 років з тих пір, як Абель Россіньйол почав виробляти лижі. В ті часи лижі робили з цільного шмата деревини та виробництво француза не було виключенням. Гірські лижі підкорили серце тесляра після подорожі до Скандинавії.

Продаючи свої лижі на європейському ринку, Абель Россіньйол поступово вдосконалював технології та у 1937 році на його лижах Еміль Алліа виграє Чемпіонат світу. Приваблива ця історія ще й тим, що вперше на лижах Rossignol пальму першості завоював французський спортсмен.

З часом, компанія переходить в руки виробників лижних підйомників. Лорен Буа Вів придбає компанію, вкладаючи суттєві кошти у розвиток технологій. У 1960 році Жан Вуарне виграє Зимові Олімпійські ігри в Скво Веллі на металевих лижах Allais. Технологам Rossignol, мабуть, не давали спокою експерименти американських лижебудівників, які вперше замінили дерево металом. У 70-ті бренд з'являється в продажу в лижних магазинах США. Зимова Олімпіада в Калгарі приносить приголомшливий успіх — 6 з 10 золотих медалей виграні спортсменами на обладнанні фірми Rossignol.

У 1990 році компанія починає виробляти гірськолижні черевики та кріплення, а потім виходить на ринок сноубордичного спорядження та одягу. Олімпіади в Альбервіллі та Ліллехаммері доводять, що Rossignol — визнаний лідер продажів гірськолижного спорядження.

Ви увійшли як