Магазини
якісного спорядження

Новини

Спорядження, що стане в нагоді
​ Кожен з нас велів би, аби ця страшна війна ніколи не починалася. Як зазвичай, навесні, ми би готувались до туристичних походів, подорожей, велопоїздок тощо. Та ми вимушені забути про це на деякий час. Натомість спорядження, яке ми зазвичай використовували у своїх хобі в до військовому житті, може знадобитись як воїнам на передовій, так і волонтерам та пересічним громадянам. Тому для зручності, ми зібрали все найкорисніше спорядження окремо. Спальники Намети Каремати та килимк...
Відновлюємо роботу!
Друзі, ми не знаємо, скільки часу залишилось до нашої перемоги, та ми точно знаємо, що економіка України потребує підтримки вже зараз. Керівництво країни закликає бізнес відновлювати свою роботу, тож ми поновлюємо роботу деяких наших магазинів. Необхідне вам спорядження та одяг ви можете придбати в наступних магазинах:  в нашому інтернет-магазині, він працюватиме щодня з 10:00 до 18:00   в Києві: вул.Глибочицька 53 понеділок, середа, субота, неділя з 10:00  до 18:00 ...
Спорт стає ще ближчим!
Перелік товарів та послуг, за які можна розрахуватись карткою «єПідтримка» поступово розширюється. І останні зміни включили до списку товари спортивного призначення. Тож відтепер ви можете розрахуватись за допомогою картки «єПідтримка» в мережі магазинів Екстрем Стайл! Тож якщо ви ще не визначились, що саме придбати за отримані кошти – улюблений вид спорту завжди допоможе зробити правильний вибір! 
Вітаємо з Днем святого Валентина!
Почніть з любові до себе! Та ні в якому разі не зупиняйтесь на цьому. Даруйте собі та близьким лише найкращі емоції та щирі почуття! Та й про приємні подаруночки не забувайте, вони скажуть про вашу любов ще більше!
Rossignol та Tommy Hilfiger представляють нову колекцію!
  Rossignol в черговий раз вражає колабораціями з високими брендами! І цього року одна з таких колекцій представлена в Екстрем Стайл. Rossignol та Tommy Hilfiger представляють триколірну колекцію лижного одягу, що відповідає всесвіту двох брендів. Унікальна колекція, яка втілює переваги високої технологічності Rossignol та сміливого стилю Tommy Hilfiger, частково вже представлена на наших полицях. Слідкуйте за оновленнями, щоб познайомитись зі всіма новинками бренду!    
Ви увійшли як