Магазини
якісного спорядження

Новини

Надійна основа для комфортних умов
ПРИ ВИБОРІ ТЕРМОБІЛИЗНИ ПЕРШЕ ПИТАННЯ ЯКЕ ВИНИКАЄ: ШЕРСТЬ ЧИ СИНТЕТИКА? ТОЖ ЯКИЙ БАЗОВИЙ ШАР ВИБРАТИ І ДЛЯ ЯКИХ УМОВ? ДАВАЙТЕ РОЗБЕРЕМОСЬ.
Лімітована колекція HEAD та Porsche
Зустрічайте лімітовану зимову спортивну колекцію для всіх шанувальників швидкості та точності, створену спільно HEAD та Porsche. Співпраця двох титанів швидкості та інженерії, які підштовхують один одного до нових рівнів, поєднуючи їх точність, продуктивність та майстерність. Це – вершина у створенні швидкісного спорядження. З елементами дизайну, натхненними легендарними автомобілями Porsche, колекція від голови до п’ят містить найкращі з провідних лижних технологій HEAD.
Доставка Укрпоштою
Ми працюємо з Укрпошта. За бажанням клієнта, оплачені замовлення до 2000 грн можуть бути відправлені Укрпоштою. Вкажіть у коментарі до замовлення Індекс найближчого до Вас відділення Укрпошта. Все інше Вам підкаже менеджер при оформленні замовлення.
До уваги власників карток програми лояльності Екстрем Стайл
Повідомляємо, що розмір знижки за дисконтними картками було змінено для категорії товарів «Велосипеди». Відтак власники дисконтних карток із 20% знижкою можуть отримати знижку 15%, власники карток із 10% знижкою – мають змогу отримати 7% знижки, а власники карток зі знижкою 5% і далі отримуватимуть 5% вигоду при купівлі велосипедів. Звертаємо Вашу увагу, що зміни стосуються виключно категорії «Велосипеди». На всі інші категорії товарів розмір знижки за дисконтними картками залишається незм...
DEVOLD – бренд, який успішно поєднав властивості природи з високими технологіями.
DEVOLD – бренд, який успішно поєднав властивості природи з високими технологіями. Незалежно від того, які активності ви собі плануєте: заняття спортом, багатоденний похід, сходження у гори чи навіть прогулянка околицями в холодну пору року – вам потрібно обрати базовий шар одягу, який підійде саме для ваших планів. ТЕРМОБІЛИЗНА З ВОВНИ – ключовий елемент асортименту в Devold. А завдяки нинішнім технологіям в лінійці бренду є моделі, які успішно поєднують природні терморегулюючі влас...
Час стильних обновок з EA7
Додайте вишуканості та драйву своїм тренуванням! Зручний, надійний та привабливий – одяг від EA7 підкреслить не лише ваш нестримний характер, а й відмінний смак. А вигідні знижки до 50% дозволять значно розширити свою спортивну колекцію!
Ви увійшли як