Магазини
якісного спорядження

Devold

Devold

Понад 160 років Devold займається розробкою та виробництвом товарів з натуральної вовни. Історія компанії почалася на західному узбережжі Норвегії. Сповнений оптимізмом, промисловик Уле Андреас Девольд, що нещодавно отримав освіту та повернувся з Німеччини з ультрасучасними механічними в'язальними машинами. Девольд розраховував виробляти потрібну в цих суворих місцях продукцію — вовняну спідню білизну, рукавиці для риболовів та традиційні червоні морські капелюшки. Однак, досягти успіху в маленькому містечці серед місцевих жителів було непросто. Тоді Девольд вирушив у більш крупне місто Берген, щоб продавати свої товари через оптовика, який добре себе зарекомендував.

Уле Андреас Девольд зрозумів, що поєднання якості та інновацій важливі для будь-якого успішного підприємства незалежно від місця роботи.

Інновації фірми Devold були постійною темою. У 1882 р. Девольд побудував першу в Норвегії електростанцію для забезпечення електрикою своєї фабрики. Одним з найважливіших реурсів був доступ до води, тому Уле Андреас Девольд побудував власний канал для своєї гідроелектростанції. Це, мабуть, зробило фабрику Devold першим механічним в'язальним підприємством в Норвегії. Всього чотири роки потому після того, як Томас Едісон винайшов лампочку, Девольд встановив електричне освітлення на своїй ткацькій фабриці.

Успіх Девольда відбувся приблизно в той самий час, коли й відбувались перші великі полярні експедиції наприкінці 1800-х рр. Коли полярний дослідник Фрітьоф Нансен пройшов на лижах по Гренландії у 1888 році, він зробив це з “Ullundertøi, Islandstrøier и Vadmelsjakker” — вовняною термобілизною та у светрах виробництва Девольда.

Нансен та інші учасники експедиції Фрама в чималому ступені завдяки міцному вовняному одягу, пережили три драматичних роки на дрейфуючому льоду у Північному Льодовитому океані.

У 1911 році на іншому кінці земної кулі полярний дослідник Руальд Амундсен першим досягнув Піденного полюсу, використовуючи норвезьку вовняну термобілизну виробництва Девольда.

А у 1925 році Амундсен досягнув Північного полюсу на диріжаблі “Norge 1”.

Протягом декількох поколінь, як на морі, так і на суші, Девольд став добре відомим як полярникам, так і рибалкам своїми вовняними виробами.

Ось вже понад 160 років Devold розробляє та виготовляє вироби з вовни неперевершеної якості.

Ви увійшли як