Магазини
якісного спорядження

Веб камери з Буковелі

Буковель - це найпопулярніший гірськолижний курорт України. Сюди з року в рік з'їжджаються новачки і досвідчені лижники, адже саме тут обладнано найбільше в країні кількість трас протяжністю 68 км. Тут є траси для дітей, для аматорів і для екстремалів. На вершини можна піднятися на 16 підйомниках, а також на мультиліфт. На території курорту і навколо розвинена інфраструктура: тут є десятки готелів, кафе, ресторанів і точок прокату спорядження.

Відмітна риса Буковеля - це величезна кількість веб-камер. Вони наставлені буквально на кожному розі. Вебки тут висять на нижніх і верхніх станціях підйомників, на фасадах ресторанів і готелів. Навіщо Буковелю камери? Причин багато. Їх встановлюють і безпеки, і для того, щоб відвідувачі змогли онлайн подивитися погоду в Буковелі. Веб-камера потрібна і просто для того, щоб "розвідати обстановку". Представляємо вам повний список веб-камер Буковелі.

Верхні і нижні станції підйомників

На верхніх станціях підйомників в Буковелі онлайн-камер всього 4. Ще одна знаходиться на нижніх станціях витягів. У Буковелі веб-камери онлайн є на верхніх станціях 14-го і 15-го підйомників, 2-го підйомника, 12-го підйомника, 17-го А підйомника, а також на нижніх станціях витягів №8, 11 і 15. Всі камери статичні, крім тієї, що біля 12-го підйомника - вона панорамний.

Верхня станція:

Веб камера на нижній станції: https://snig.info/uk/Bukovel/72

Комплекси, готелі, кафе

Web-камери Буковеля встановлюють і на території різних готельних і розважальних комплексів, а також ресторанів і кафе. На фасадах житлової резиденції "Буковель" веб-камер - 3.

Ще одна online камера Буковеля встановлена ​​з видом на кафе "Bugi.L". З інших же можна подивитися на оздоровчий комплекс "Voda Club", готель "Bukovel Residence" і розважальний комплекс "Бука".

Озера

На водойми гірськолижного комплексу також можна дивитися онлайн. Камери в Буковелі розташовані навпроти:

Інші веб камери

На території Буковеля є ще дві камери. Подивитися, як виглядає гора Буковель онлайн зараз можна з цієї камери. Також є в Буковелі веб-камера з видом на спортивні майданчики.

Включайте пряму трансляцію з Буковеля, налаштовуйтесь на потрібний настрій і їдьте кататися на лижах!

Ви увійшли як