Магазини
якісного спорядження

Vento

Vento

Запалюйте серця, їдучи назустріч вітру! Ми щасливі поділитись з вами моментом, якого гаряче чекали та до якого довго йшли. Ми, компанія ЕкстремСтайл, понад 20 років працюємо в спортивній індустрії та представляємо один з найвідоміших та впливових велобрендів на світовому ринку. Тривалий час ми виношували ідею про створення власного велобренду та нарешті ця мрія знайшла своє втілення у VENTO.

Ми вирішили створити якісний бюджетний велосипед, якого не вистачало на нашому ринку. З цього моменту починається історія молодого українського бренду VENTO.

В перекладі з італійської, слово "vento" означає «вітер». Це відображено у назвах нашого модельного ряду — кожна модель гордо несе ім'я вітру, взяте з багатьох кільтур Земної кулі. Вітер символізує вільність руху та легкість, з якою ви будете долати кілометри на велосипедах VENTO.

Для цього у нашої команди є декілька секретів:

– пристрасть та любов до того, що ми робимо;

– великий досвід у велоіндустрії;

– чітке розуміння запитів та потреб наших клієнтів.

ЕкстремСтайл орієнтується на покупців різних соціальних прошарків. Аналізуючи запити клієнтів в Україні, ми створили велосипеди з демократичною ціною, при цьому аж ніяк не втрачаючи у якості. Розроблений нами дизайн VENTO лаконічний та сучасний.

Рами VENTO створені одним з провідних виробників Південного Сходу Азії в тісній кооперації з нашою командою. Ми приділили особливу увагу якісним компонентам, враховуючи навіть найнезначніші потреби райдерів і тому впевнені: велосипеди VENTO подарують усмішки будь-якій людині, адже вони зроблені так, щоб незалежно від віку та фізичних можливостей ви відчували справжнє задоволення від катання.

В навісці VENTO використовуються компоненти відомих світових виробників: Shimano, Suntour, Formula, Kenda, Wellgo та інших.

Сьогодні ми представляємо вам базову модельну лінійку, що відповідає всім основним запитам райдерів, яка включає в себе чоловічі, жіночі та підліткові моделі гірських велосипедів, а також особливо актуальні в наш час складані міські моделі.

Велосипед займає особливе місце в наших серцях. Ми катаємось, беремо участь в перегонах та бреветах, подорожуємо, відпочиваємо, їздимо на роботу щодня — в будь-який сезон, в будь-яку погоду — і добре знаємо, що необхідно нашим клієнтам, а тому впевнені, що ви оціните якість VENTO.

VENTO. Крила вітру.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як