Магазини
якісного спорядження

VAUDE

VAUDE

Німецька компанія Vaude займає лідуючі позиції на світовому ринку в категорії Outdoor. Важливою відмінністю цієї компанії від інших стала найвища якість їхніх товарів, охорона навколишнього середовища та соціальні ініціативи.

Vaude з'явилась на ринку ще у 1974 році як сімейне підприємство, і була названа так на честь людини, яка її заснувала — Альбрехта фон Девітца. На німецькій мові V.D. означає «Фауде». З часів заснування компанія позиціонувала себе дуже яскравою та працелюбною організацією. Достатньо швидко бренд став відомою на світовому ринку компанією. Компанія була розділена на два основних бренди — Edelrid (виробництво спорядження для альпіністів) та Vaude (одяг та спорядження).

У 1987 році з'явилась високотехнологічна подвійна куртка, яка дуже швидко сподобалась покупцям завдяки своїй функціональності.

Починаючи з 2001 року, бренд Vaude працює за найсуворішими екологічними стандартами bluesign, метою яких став контроль всієї текстильної продукції. В компанії розуміють, що вони несуть відповідальність перед навколишнім середовищем та перед суспільством.

У 2003 році легкий намет під назвою Hogan UltraLite став першим в категорії «намет, ціна якого дешевше 400 євро».

Відомі велосипедні видання Bike та Mountainbike на своїх сторінках назвали куртку Vaude Casella «найкращою покупкою».

Штаб-квартира компанії розташувалась на півдні Німеччини, в районі відомого озера Констанс. Чисельність співробітників на сьогодні склала вже 540 осіб. В цьому ж районі знаходиться найбільша на території Європи лабораторія, яка займається тестуванням outdoor-товарів. Два власних виробництва розташовані в Китаї. Кількість співробітників по всьому світу налічує близько 1500 осіб. А щоденне обертання компанії складає близько 72 мільйонів євро.

На сьогодні в асортименті товарів Vaude представлене таке outdoor-екіпірування, як рюкзаки, взуття, одяг, спальні мішки, намети, аксесуари та сумки для водного спорту, велоспорту, альпінізму та скелелазіння. А бренд Edelrid виробляє льодоруби, каски, кішки, огортання, мотузки.

Компанія Vaude вже давно стала експертом у виробництві екологічно чистої та високотехнологічної продукціїї. У виробничому процесі використовуються тільки найновіші технології, матеріали та розробки власного виробництва. Про якість товарів бренду Vaude свідчить також і величезна кількість нагород за інновації, дизайн та, власне, якість.

В штаті підприємства зараз працює велика кількість професіоналів в своїй справі. Це конструктори, професіональні спортсмени, дизайнери, життя яких тісно пов'язане зі спортом, горами та туризмом. Основним завданням цих людей стало виробництво якісного товару, який завжди буде доречним та не підведе за жодних обставин.

Ви увійшли як