Магазини
якісного спорядження

UYN

UYN

Нехай інші вимірюють успіх секундами. Для тебе важливий кожен хвилюючий момент. Багатьох спорт приваблює суперництвом. Для тебе це — найдорожче відчуття, поштовх вперед. Ти хочеш бути на одній хвилі з природою. Хочеш свободи у кожному подиху. Кожен день.

ДАЙ СОБІ ВОЛЮ!

Для UYN® перемагати — означає дещо більше. Це означає виходити за уявні межі, перевищувати встановлену мету, знов і знов мотивувати себе щодня, відкривати для себе нове й встановлювати нові стандарти знов і знов. Щоб досягти цього, вам потрібна будь-яка, навіть найдрібніша підтримка.

UYN® кришталево чисто бачить як бути кращими за все, що було до. UYN® — це перший самостійний бренд розробника Trerè Innovation, який створює одяг преміум-брендів Armani, Rossignol, Jeep та Replay, а також протягом 20 років виробляв продукцію X-BIONIC® та X-SOCKS®.

UYN® пропонує високотехнологічний функціональний спортивний одяг для зимових видів спорту, велоспорту та бігу. Завдяки революційним матеріалам та технологіям, продукція UYN® синхронізує тіло спортсмена з навколишнім середовищем під час занять спортом, враховуючи інтенсивність, характер рухів, оптимізуючи при цьому температуру його тіла, вологість та навіть поставу спортсмена.

У головному офісі у м. Асола в Італії працює Академія Досліджень та Розробки Одягу для Спорту (AREAS) — це екстраординарна високотехнологічна дослідницька лабораторія, що займає площу понад 3500 м². Вона має власну кліматичну аеродинамічну трубу, 3-D сканер людського тіла, а також спортивно-медицинскьий департамент. Дослідницький центр тісно співпрацює з Університетом Верони, а саме: з його Дослідницьким Центром Спорту та Здоров'я. В «Центрі» проходять функціональну діагностику спортсмени, які тестують одяг, та на основі цих досліджень розробляються нові технології та матеріали.

Робота лабораторії базується на чітко визначеній філософії: не просто виробляти шкарпетки, термобілизну та одяг, але здійснювати революційне оновлення екіпірування та способів його використання. Це найдорожче для UYN®. Те, що важливо, те, що штовхає вперед.

Функціональний преміум-одяг UYN® здійснює підтримку за межами технологічних стандартів та вимог професіоналів. UYN® дає свободу, мотивує, надає крила, аби перевищувати встановлені планки та прокладати шлях до успіху. Нехай інші вимірюють успіх секундами. UYN® дає тобі волю.

ДАЙ СОБІ ВОЛЮ!

Ви увійшли як