Магазини
якісного спорядження

Sportalm

Sportalm

Історія австрійської фірми Sportalm.

1953: Віллі Крютшніґ заснував у Австрії фабрику з виробництва текстильних виробів.

1968: компанія Kiber придбала цю фабрику. Міхаель Валлєчек розширює портфоліо, пропонуючи клієнтам дірндль — жіночий національний костюм альпійських німецькомовних регіонів.

1973: Франц Кнійссл придбав статок компанії та став її власником. Починається розробка модного гірськолижного одягу.

1976: генеральним директором стає Вільгельм Ерліх.

1979: під керівництвом Герти Ерліх відкривається ательє з виробництва ексклюзиву.

1980: Вільгельм Ерліх стає власником компанії. Її річний оборот дорівнює 2,3 мільйонам євро у сучасних грошах. В компанії на цей момент задіяно 68 співробітників. Фірма Sportalm першою додала кольору колекції національного одягу і в результаті стала лідером на ринку костюмів та гірськолижної моди в Австрії.

1986: за досягнення одного з найвідоміших у світі австрійських підприємств, Sportalm отримує особливу винагороду — право використовувати державний герб у своїх офіційних справах.

1996: заснування Moda Sport Sofia в Болгарії та придбання фабрики в спільноті Мадан — у Вирбіні.

1998: Крістіна та Улі Ерліх придбали третину компанії. Дизайнерки Маріт та Франсуаза Гірбо розробляють лінійку зимового одягу MFG Active, що почала задавати тон світовій моді.

2004: запуск колекції e.motion Sportstyle. Портфоліо компанії тепер включає фешн-товари. З цією новою колекцією Sportalm відкриває нову для себе еру, яку супроводжує стрімкий розвиток та успіх роздрібних продажів. В листопаді Sportalm отримує найважливішу нагороду для австрійської фешн-індустрії — Зальцбурзький Приз — цього разу під девізом «прогресивна стратегія у фешні, що веде бренд до перемоги».

2005: успіхи експорту. Штаб-квартира в Кіцбюелі вже налічує 130 співробітників. Виробництво відбувається в Болгарії, де на фабриці зайнято близько 420 робочих. 1400 дилерів у 22 країнах світу здійснюють продаж продукціїї модного посла Австрії. Найважливішими ринками є Росія, Німеччина та Франція.

2009: звання «Бренд року». У січні «Актив» (дует Маріт та Франсуази Гірбо) став вважатись справжньою перлиною Sportalm Group, отримавши заслужену нагороду «Бренд року» на заході GQ Stylenight. Також Sportalm отримав перший приз фінансової газети Wirtschaftsblatt, яка також назвала компанію одним з найкращих сімейних бізнесів Тіроля у 2009 році. У вересні у місті Відень відкрився головний магазин роботи архітектора Йоханеса Баар-Бааренфельса.

2013: Sportalm 60 років! Шістдесята річниця Sportalm та сімдесятий День народження боса компанії Вільгельма Ерліха — це чудова нагода для проведення заходу, про який будуть казати тільки у найвищому ступені. 700 гостей відсвяткували 60-ту річницю австрійської компанії, яка стала міжнародним брендом на ринку фешн-індустрії.

2014: урочисте відкриття. 31 липня 2014 року Sportalm відкрив свою нову штаб-квартиру у Кіцбюелі. Чимало відвідувачів скористалось нагодою подивитись новий офісний центр, обставлений за принципами фен-шуй.

Ви увійшли як