Магазини
якісного спорядження

RVCA

RVCA

RVCA є створінням засновника компанії P. M. Tenore. Такий, що виходить за межі традиційного спортивного одягу, RVCA — це дизайнерський лайфстайл-бренд, вільний від трендів, що минають. Будучи природним як на полицях бутиків, так і в місцевих скейтових магазинах, RVCA представлений гуртом однодумців з різних субкультур — збіговиськом різних мастей та своєрідним образом життя.

Наміром P. M. Tenore з самого початку було створити платформу для RVCA, яка об'єднує мистецтво, музику, моду та сучасний образ життя у незвичній подачі. В авангарді його бачення знаходилась програма підтримки художників RVCA під назвою ANP — підприємство, створене для демонстрації гучних талантів, а також невідомих художників, які надихають наше покоління та розсувають межі креативної досконалості.

Створений для просування справжньої цільності субкультур RVCA, в той же час віддаючи належне суспільству, бренд RVCA, в сутності, змінює підхід до ставлення ринку до мистецтва та моди, представляючи баланс протилежностей та їх взаємодії: вода, нафта; повітря, земля; знищення, індустріалізація; мистецтво, наука; зарубіжний, місцевий; порядок, хаос; минуле, справжнє.

Для RVCA це все про сьогоднішнє, завтрашнє та життя в цілому як великої картини. Це про натхнення нашого покоління, даючи йому щось вартісне та більш того — роблячи це з відданістю та як дружна сім’я — в тісно переплетеному співтоваристві.

Ви увійшли як