Магазини
якісного спорядження

Rocky Mountain

Rocky Mountain

Легендарний канадський велобренд Rocky Mountain нарешті в Україні! Всерйоз і надовго! Rocky Mountain є одними з родоначальників виробництва MTB-велосипедів, випустивши першу модель ще в далекому 1982 році.

Справжньою меккою MTB-катання є North Shore - тихоокеанське узбережжя Канади. І саме там знаходиться офіс і центр розробки велосипедів Rocky Mountain! 

Хлопці з Ванкувера понад сорок років створюють байки, які радують райдерів з усього світу своєю інноваційністю та неперевершеною якістю!

Rocky Mountain є однією з небагатьох компаній на ринку, яка самостійно розробляє свої мотори і приводну систему для електровелосипедів!

Мотор Dyname™ 4.0, доступний ТІЛЬКИ на велосипедах Rocky Mountain серії Powerplay, НАЙПОТУЖНІШИЙ на світовому велоринку і є справжнім лідером серед усіх кареточних моторів! 

Компанія розробила криву потужності в програмному забезпеченні, щоб плавно передавати 108 Нм, даючи змогу райдеру м'яко крутити педалі на крутих підйомах або роздавати на крутих, забійних ділянках траси.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як