Магазини
якісного спорядження

POWERSLIDE

POWERSLIDE

Фірму Powerslide заснували у 1994 році тільки з однією метою: забезпечити високу якість продукції для всіх видів роликів. Не важливо чи будуть це триколісні, швидкісні або фітнес-ролики, агресиви, урбан-моделі, ролики для бездоріжжя, хокею, рекреаційного катання, скутери або скейтборди. Від моделі Swell до Phuzion, а також Doop, V., Wave, Core Icon, TripleX, Infusion, World Cup, Grand Prix, Marathon, Destiny, Tau, Kaze, Hardcore Evo, Imperial, Metropolis, Khaan, Grave Digger, Kaze SUV 150 та навіть XC Skeleton Pro — у Powerslide є все!

З моменту заснування Powerslide зайнятий розробкою та виробництвом висококласних роликових ковзанів, в яких результативність, комфорт та якість поєднані по ціні, з якою просто неможливо конкурувати. Продукти Powerslide включають в себе підшипники та поліуретанові колеса в будь-яких розмірах: 58, 60, 72, 76, 80, 84, 90, 100, 110 і навіть 125 мм, а також рами для роликових ковзанів, такі, як тільки-но розроблену модель Trinity Mounting, черевики, набори захисту, захист ліктів, колін та кистей, шоломи, рюкзаки, шнурки, баклі та інші аксесуари. Таке різноманіття продуктів можна застосувати для триколісних та гоночних ковзанів, пауерскейтингу, фітнес- та агресив-моделей, роликів для бездоріжжя та скандинавських, урбан- та фрискейтів, слаломних та будь-яких інших роликових ковзанів, а також скейтів, лонг-, шорт-, пені- та мінібордів.

Компанія не зупинилась тільки на роликах та скейтах: тепер вона спеціалізується на всьому, що взагалі здатно рухатись, тому продукція Powerslide використовується також у квадах для дербі, фешн- та ретро-перформансах, скутерах, самокатах для трюків, двоколісних, триколісних та твіст-скутерах з різними розмірами коліс, такими, наприклад, як 125, 145 та 200 мм.

А ще Powerslide просуває дочірні бренди, такі як MyFit Liners, Wicked Bearings, Reign Skates, USD Skates, Xsjado Skates, Kizer Frames, Undercover Wheels, Gawds Wheels, Prime Wheels, Chaya Skates, Juice Wheels, Worx Scooters, Matter Race Wheels, Choke Skateboards, Ennui Protection, Volten Boards, вініл-борди Juicy Susi, Standard Trucks та багато інших.

Завдяки Powerslide, ролери по всьому світу можуть їздити швидше, стрибати вище та розширювати власні кордони. Любов бренду до спорту, інновацій, увазі до деталей та прагнення до якості відображені в кожному окремо взятому екземплярі. Продукція Powerslide перевірена та схвалена найкращими спортсменами-ролерами у світі.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як