Магазини
якісного спорядження

MICO

MICO

У 1970 році MICO SPORT SPA почала виробляти технологічні спортивні шкарпетки. Використання всіх найсучасніших технологій та найінноваційніших матеріалів разом із залученням відомих спортсменів для тестування продукту дозволило створити реально працюючий технологічний спортивний одяг.

У 80-ті MICO SPORT додали повний асортимент технологічної спортивної термобілизни. Компанія та завод розташовані в Брешії — найбільш промислово розвинутої провінції Італії, на Батьківщині перших круглов'язальних машин для шкарпеток та безшовних трикотажних виробів. MICO SPORT прагне уважно слідкувати за спортсменами з метою оптимізації та покращення своїх виробів. Сьогодні бренд вирішив зосередитись на захисті тіла спортсмена, щоб забезпечити комфорт та високу ефективність тренування.

Прагнення до досконалості — обов'язок, записаний в професійній та етичній ДНК компанії. Саме тому MICO постійно прагне дотримуватись всіх стандартів якості в співтоваристві з найбільш важливими дослідницькими лабораторіями, обираючі найбільш інноваційні матеріали та волокна. Кожен елемент одягу виробляється у відповідності до вимог сертифікації матеріалів, постійно покращуючись з точки зору здоров'я та безпеки.

Окрім термобілизни та шкарпеток, MICO випускає лінійку технологічного одягу для бігу. Біговий одяг ділиться на декілька серій.

M1 – TRAIL.

Колекція інноваційної та високотехнологічної термобілизни серії М1 по праву була оцінена як покупцями, так і найвеличнішими чемпіонами всіх часів. У перегонах та на тренуванні, різниця в десяту долю секунди відокремплює перемогу від фінішу другим. Як гарантувати, що спортсмен прийде до фінішу на цю десяту швидше?

Окрім тренувань, самовідданності та таланту, існують технічні інструменти. В компанії MICO, де всі елементи одягу є професійними та високоефективними, з'явилась потреба створити покращену лінію, здатну втілити в собі вершину інновацій та досліджень. Так виникла серія М1 — гіперпрофесіональний інструмент, спеціально розроблений в співробітництві з одним з найвеличніших чемпіонів лижного спорту Альберто Томба.

М1 починався з гірськолижного екіпірування та включає в себе ті спортивні завдання, де одяг має забезпечувати макисмальну ефективність та де все має значення.

Використання екіпірування серії М1 можна порівняти з їздою на Формулі 1 з гострими відчуттями від гоночного автомобіля. В цій серії використовується матеріал Q-nova®. Це екологічно чисте нейлонове волокно, отримане виключно з регенерованої сировини та яке відповідає заданим вимогам простежуваності всіх етапів виробництва.

Матеріал Q-nova® дозволяє виробляти більш легкі тканини з такими самими властивостями, що й тканини з бавовни та поліестеру. Q-nova® може похвалитись надзвичайним контролем вологості, а це означає, що шкіра залишиться свіжою та сухою.

Також матеріал Q-nova® був розроблений для забезпечення найкращої якості фарбування. Тканини та елементи одягу, виготовлені з Q-nova®, так само добре утримують фарбувальний пігмент, як і одяг з первинного поліаміду.

Zero wind®.

Zero wind® — це повітрозахисна термозахисна та водовідштовхувальна вітрозахисна тканина, яка здатна регулювати інтенсивність своєї дихаючої дії в залежності від фізичної активності: більше руху — більше поту — більше повітропроникності, менше руху — менше поту — менше повітропроникності.

Завдяки своїм динамічним характеристикам, повітропроникність зменшується при зниженні спортивної активності, запобігаючи розсіюванню тепла тіла та створюючи збалансований мікроклімат та навпаки: завдяки гідрофільній структурі, Zero wind® забезпечує динамічну повітропроникність, яка зростає зі збільшенням фізичної активності. Також 100% водовідштовхувальний Zero wind® забезпечує повний захист від дощу.

Висока абсорбція поту допомагає зберегти тіло сухим, дозволяючи тренуватись комфортніше. Закрита молекулярна структура повністю вітростійка, створює захисну оболонку.

Тільки 5 мікрон (0,005 мм)! Це найтонший бар'єр від атмосферних явищ на ринку — всього 73 грами ваги на квадратний метр!

BREEZE.

Серія екіпірування для спекотної погоди з охолоджувальним ефектом.

Допомагає підтримувати комфортну температуру тіла під час та після фізичного навантаження та в спекотну погоду, сприяє оптимальній фізичній працездатності, а також забезпечує ефективну вентиляцію.

Трикотаж виконаний з унікального полімеру із захистом від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, забезпечуючи ультра-м'яке та гладке відчуття на тілі.

Окрім того, охолоджувальний ефект Nilit® Breeze обумовлений поєднанням трьох факторів: пласка структура поперекового розрізу волокна, завдяки чому широка поверхня швидко переносить тепло тіла; унікальний полімер, що включає неорганічні мікро-частинки, збільшуючи площу поверхні та форми невеликих каналів для охолодження; спеціальний процес текстурування, який створює низький об'єм пряжі, яка робить одяг максимально повітряпроникним та вентильованим.

Dryarn®.

Dryarn® — це інноваційне мікроволокно, створене з використанням найбільш передових технологій. Окрім того, що це найлегше волокно у світі, воно також водовідштовхувальне, повітряпроникне та має бактеріостатичний ефект. Всі ці якості означають, що Dryarn® ідеально підходить для широкого спектру використання, наприклад, першого та другого шару одягу, термобілизни та спортивного екіпірування.

Dryarn® пропонує оптимальну підтримку для фізичного комфорту спортсмена в будь-якому середовищі, а особливо у спекотну погоду. Dryarn® працює найкраще за все коли він використовується у чистому вигляді або у великому відсотковому вмісті у поєднанні з іншим матеріалом.

INNERGY.

Спортивний одяг INNERGY — тонізуючий, ефективний, такий, що бадьорить. Активізує клітини та еластичність м'язів, посилюючи мікроциркуляцію крові у м'язах.

Технологія волокна:

· доведений ефект NILIT® INNERGY під час фізичних навантажень: підвищення рівня кисню у крові; зменшення накопичення молочної кислоти у м'язах та позбавлення від м'язевої втоми, дискомфорту та напруги;

· багаторазове прання не знижує ефективність технології;

· доведені властивості пригнічення запаху;

· доведений захист від ультрафіолету;

· перетворює природню теплову енергію людського тіла в інфрачервоні промені (FIR);

· відбиває тепло назад до тіла спортсмена, забезпечуючи глибоке прогрівання м'язів;

· м'яке тепло, що відбивається волокнами трикотажу, стимулює мікроциркуляцію крові та терморегуляцію, допомагаючи збільшити рівень кисню в крові та зменшити накопичення молочної кислоти у м'язах, таким чином оживляючи та заряджаючи енергією та знижуючи м'язеву втому при фізичних навантаженнях.

Ви увійшли як