Магазини
якісного спорядження

Lizard

Lizard

Історія нашої компанії характеризується виробництвом продукції, яка радикально відрізняється від всього іншого на ринку. Це історія нашої сім'ї Педротті, яка передає пристрасть до створення взуття з покоління в покоління протягом майже ста років.

Бренд Lizard з'явився в 1992 році. Його назва означає ящірку у перекладі з англійської. Ящірки — це рухливі істоти, які бігають швидко, легко та впевнено на будь-якій поверхні. Ось і наше взуття дозволяє вам робити те ж саме.

Міцна, чіпка та інноваційна, продукція Lizard Footwear виробляється в Доломітах на півночі Італії.

Легка конструкція, неперевершене зчеплення, максимальний комфорт, зручність для ніг, дихаючі функції, затишок та компактність є головними відмінними рисами, які надихають нас створювати взуття для туризму, подорожей та міських умов.

В Lizard ми приділяємо увагу кожній деталі та постійно вивчаємо можливості нових матеріалів та технологій.

Lizard® Footwear — це відповідальний вибір як для ваших ніг, так і для оточуючого середовища, оскільки ми пропонуємо екологічну продукцію з першокласною зносостійкістю, яка сприяє подоланню багатьох кілометрів на вашому шляху. Lizard® — це вірний вибір споживачів та магазинів, які хочуть виділитись за допомогою створеного в Італії екіпірування.

Особлива увага приділяється низькопрофільним підошвам, які гарантують захист, але й не позбавляють вас природнього відчуття поверхні, настільки важливого для здорової ходи.

Лямки сандалей проходять крізь систему клинів, що робить взуття стійким до будь-яких пригод. Сандалі не бояться води, а спеціальна устілка сприяє швидкому водовідведенню, щоб зберегти зчеплення, коли ноги мокрі. Окрім того, товста шкіряна устілка дарує найкращий комфорт навіть в умовах спекотного клімату.

Lizard® є частиною корпорації Scott Sports SA.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як