Магазини
якісного спорядження

KOMPERDELL

KOMPERDELL

Трекінгові палки, гірськолижні палки та палки для скандинавського ходіння Komperdell (Компердел) відомі у всьому світі. Але мало хто знає, що близько ста років тому назад фірма починала з випуску дерев'яних палиць для прогулянок та більярдних київ з горіхового дерева.

Історія Komperdell:

· 1922: у австрійському місті Відень (Wien) відкривається фірма Komperdell, що спеціалізується на виробництві палиць для туризму та прогулянок, та більярдних київ з горіхового дерева.

· 1928: підприємство розширюється до 50 співробітників, у виробництво надходять дерев'яні лижні палки.

· 1939: випуск першої моделі лижних палок, зроблених з бамбуку, яка мала нечуваний успіх.

· 1956: легендарний австрійський гірськолижник Тоні Зайлер (Toni Sailer) у віці 20 років на Олімпійських іграх в Кортині-д'Ампеццо (Cortina d'Ampezzo), Італія, с великою перевагою став абсолютним чемпіоном. Він виграв всі гірськолижні дисципліни: швидкісний спуск, слалом, гігантський слалом та комбінація. Виступав він з гірськолижними металевими палками Komperdell і на все життя залишився вірним бренду.

· 1970: на зміну сталевим гірськолижним палкам приходять більш легкі алюмінієві. Продажі за рік перевищили 150000 пар.

· 1976: австрійський гірськолижник Франц Кламмер (Franz Klammer) з палками Komperdell виграв золоту медаль у швидкісному спуску на Олімпійських іграх в Інсбруці (Innsbruck), Австрія. Його спуск на сьогоднішній день вважається класичним зразком.

· 1983: Еріх Ройзер (Erich Roiser), засновник та власник компанії Camaro придбав фірму Komperdell. Виробництво проходить модернізацію та переїжджає в австрійський Зальцкаммергут (Salzkammergut).

· 1997: Томас Ройзер (Thomas Roiser) стає головним керівником та виводить фірму на новий рівень на міжнародних ринках.

· 1998: розширення асортименту компанії, запуск у виробництво захисту для мотоциклістів.

· 2002: у світ виходять трекінгові палки з інноваційного матеріалу власної розробки: Titanal HF — найміцніший у світі алюмінієвий сплав!

· 2004: випуск жіночої серії трекінгових палок. Однією з перших жіночі палки тестувала австрійська альпіністка Герлінде Кальтенбруннер (Gerlinde Kaltenbrunner) — перша у світі жінка, що піднялася на чотирнадцять вісьмитисячників без використання кисневих балонів.

· 2009: дилерська мережа Komperdell сягає 3000 постійних покупців.

· 2010: нова розробка Komperdell — руків'я палок Sabre із захисною гардою, що робить її схожою на руків'я шаблі.

· 2012: презентація моделі трекінгових палок Expedition. На цей момет це були найлегші в світі палки.

Секрет успіху Komperdell — це увага до деталей та власні конструкторські розробки. Починаючи з дня заснування фірми, вся продукція виготовляється виключно в Австрії під ретельним контролем спеціалістів. Завдяки своїм технологіям, компанія по праву визнана інноватором у своїй ґалузі. І щорічно продовжує розвивати та вдосконалювати свої розробки. Інженери, дизайнери та маркетологи працюють у тісному співробітництві, завдяки чому нові технологічні рішення впроваджуються у виробництво максимально швидко.

Асортимент Komperdell:

· трекінгові палки та палки для скандинавського ходіння з карбону, алюмінію та титаналу, чоловічі та жіночі моделі.

· Гірськолижні палки з алюмінію та карбону, дорослий та дитячий модельний ряд.

· Захист для катання на лижах, сноуборді, мотоциклі для верхньої та нижньної частини тулуба, гомілки, ліктів. Жіночий, чоловічий та дитячий модельний ряд.

· Рукавиці, шапки, балаклави.

· Аксесуари для палок: кільця, накінечники, насадки.

· Лавинні лопати.

· Снігоступи.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як