Магазини
якісного спорядження

KASK

KASK

Родом з Італії, KASK спеціалізується на розробці, дизайні та виробництві шоломів найвищої якості. KASK знаходиться в авангарді кожної дисципліни будь то лижний спорт, велосипед, скелелазіння, верхова їзда або рятувальні операції.

З'явившись у 2004 році, KASK є порівняно молодою компанією, однак завдяки команді талановитих інженерів та партнерству з найкращими італійськими фабриками, за дуже короткий період компанія пройшла неймовірний шлях еволюції та досягла великого успіху. У KASK є нагороди від ISPO та Eurobike.

Мета KASK — зберегти ідеальний баланс між технологічною досконалістю, функціональністю, безпекою та привабливим дизайном. KASK постійно експериментує та шукає що можна покращити, щоб підвищити якість своїх шоломів. Будучи одним з топових брендів у спортивній індустрії, KASK дотримується найвищих стандартів безпеки, щоб забезпечити найкращу якість та запропонувати надійний захист для вимогливих клієнтів.

Окрім вражаючої якості матеріалів та унікальній елегантності дизайну KASK, шоломи спортивного призначення KASK дарують атлетам безцінну свободу у розумінні того, що вони захищені. Вироблені від початку до самого кінця в Італії, ергономічні шоломи KASK створені з врахуванням потреб спортсменів світового класу і таким чином забезпечують того, хто їх носить, незрівняним комфортом навіть у найнесприятливіших умовах. Шоломи KASK зобов'язані своїми унікальними якостями розробленій командою KASK геніально інтегрованій структурній системі, в якій поєднуються найвищий рівень захисту та мінімально можлива вага, що гарантує комфорт та безпеку того, хто носить шолом.

Якість KASK — це гарантія, як результат великого числа ретельно контрольованих тестів та інноваційних технологій, які ми використовуємо при розробці наших шоломів. Вся продукція KASK на 100% виготовляється в Італії та проходить всі найсуворіші випробування якості та безпеки, що відповідає філософії CSD Project — ComfortSafetyDesign. Ексклюзивний дизайн KASK та технологічні особливості є абсолютно інноваційними, пропрієтарними та захищені великою кількістю патентів. KASK не погоджується на компроміси, коли мова заходить про якість та безпеку. Будь-який придбаний вами продукт KASK гарантує вашу безпеку та здатен максимально задовольнити вас.

ДОЗВОЛЬТЕ KASK ПІДШТОВХНУТИ ВАС ДО НОВОЇ ПРИГОДИ!

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як