Магазини
якісного спорядження

JET SET 

JET SET 

JET SET — це преміум-бренд одягу, натхенний спортивними досягненнями, заснований в Санкт-Мориці в 1969 році, що перебуває зараз під керівництвом Міхаеля Міхальского. Розроблена спочатку як одяг для лижного спорту, лінія JET SET відповідає вимогам впевнених в собі користувачів, безстрашних у вираженні свого стилю, які прагнуть до сучасного, адаптивного, технологічного гардеробу, що відповідає різномаїттю потреб сучасного життя.

З момента появи JET SET намітив тон дизайну спортивного одягу, котрий продовжує надихати по цей день цілу індустрію. Від сміливого втілення проривних матеріалів до зухвалого використання кольору та яскравих поєднань. "JET SET STAR" — це вражаючий повторюваний елемент графіки, що відноситься до коренів бренду в Санкт-Мориці, де біля першого магазину була виставлена мала архітектурна форма у вигляді зірки. JET SET вийшов за межі дизайну з простою метою забезпечити споживачів найкращою продукцією.

JET SET не прив'язаний до одного місця або періоду часу. Це стан розуму — вміння бути відкритим, вільним, непримиренним, свідомим, любити пригоди, бути всеохоплюючим, рухливим та тримати під контролем свої сексуальні пориви. JET SET — для рішучих. JET SET назавжди.

Новий логотип JET SET скомбінований з літер динамічного сучасного шрифта, розташованого на чорно-помаранчевому шевроні. Ця чиста впізнавана естетика відноситься до швейцарсько-німецької спадщини, а контрастне поєднання кольору символізує відношення до 21 сторіччя.

Вільна від статі та віку, модна колекція JET SET зображує нову еру розкоші, що оновлюється кожного сезону у вигляді бездоганно зшитого лижного, спортивного та повсякденного одягу. Господин Міхальскі виводить інновації за межі своїм прогресивним та несподіваним дизайном — футуристичним як в плані стиля, так і в плані крою. У той же час, подібний діапазон включає в себе й спадщину, переосмислюючи класику JET SET та перетворюючи її на сучасну мову естетики.

JET SET представлений у 120 магазинах 20 країн, включаючи Німеччину, Австрію, Швейцарію, Італію, Україну та США.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як