Магазини
якісного спорядження

HEAD

HEAD

Австрійська компанія HEAD — провідний виробник спортивного спорядження. Історія компанії почалась у США більш ніж пів-сторіччя тому. Говард Хед (Howard Head) засновує Head Ski Company в 1950 в Тимоніумі, штат Меріленд. Амбіційний авіаінженер не зміг змиритися з тим, що при першій спробі катання на гірських лижах, він зазнав поразки.

Що не сподобалось Говарду Хеду в катанні на лижах? Матеріал, з якого зроблені лижі. На думку Хеда, нормальні лижі мають бути не дерев'яними, а як мінімум металевими, адже з деревини тоді б робили літаки.

Маючи на руках 6000 доларів, виграних в покер та зароблених в якості інженера за сумісництвом в авіабудівничій компанії Glenn L. Martin Aircraft Company, Говард Хед взявся за розробку сендвічної конструкції лиж з металу, фанери та пластика. Перші такі лижі революції в гірськолижному спорті не зробили.

Патент на композитні дерев'яно-металеві лижі з пластиковою оболонкою був отриманий у 1954 році. На жаль, компанія все ще не могла дати ладу своїм справам, і тоді голова вирішив причарувати своїми лижами не тільки любителів, а й спортсменів. У 1956 році він розробив першу систему вібропоглинання для лиж — вставку з неопрену під верхньою металевою пластиною, яка полегшила катання по пагорбах. Перемоги не заставили себе довго чекати. Вже через 5 років Олімпійці взяли лижі HEAD на озброєння та виграли перші заїзди.

І кількість американців, які надихнулись цими маневреними, з роком гарантії, чорними лижами Head Standard зросла з декількох сот тисяч до понад 4 мільйонів.

У 1969 році, коли Хед продав свою компанію авіабудівному підприємству за 16 млн. доларів, на ній працювало 500 службовців, а сам Хед був найбільшим світовим виробником лиж, продаючи понад 300000 пар на рік.

Зараз компанія Head International GmbH переїхала у Європу та тепер входить в транснаціональну корпорацію HTM, що спеціалізується на спортспорядженні, але як і у 40-х роках минулого сторіччя, конструктори користуються технічними новаціями авіації.

Кілька років тому, Head запровадив у виробництво лиж систему, яка здатна контролювати стійкість на високій швидкості. Ця унікальна технологія на основі п'єзоволокон отримала назву Intelligence — розумна технологія. На флагманських лижах колекцї встановлюється мікрочип, який постійно контролює спуск та здатен всього за 7 мілісекунд вносити коригування у поведінку лижі в залежності від того, на якому схилі та з якою швидкістю ви катаєте. А ще в конструкції з'явився унікальний метал Liquidmetal, який не має кристалічної решітки та набагато більш пружний, ніж його попередники.

Зараз Head — одна з найдинамічніших та інноваційних компаній у гірськолижному світі. На її лижах виступають провідні лижники планети. Йон Олссон — багаторазовий світовий чемпіон Big Air. До команди також долучилась така відома у гірськолижному світі епатажна та скандальна фігура, як Боді Міллер — також Чемпіон світу.

У 60-х Говард Хед захопився великим тенісом, але до ракеток, як і до лиж, у нього була маса претензій. Для того, щоб зробити теніс краще, він придбав акції компанії Prince, де почав виробляти тенісні ракетки з великими головами, а матеріал замінив на алюміній. Окрилена ідеями Говарда Хеда, компанія Prince та теніс разом з нею пережили справжній бум.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як