Магазини
якісного спорядження

Haglofs

Haglofs

Чимало брендів прагнуть запропонувати екіпірування для тих, хто любить кидати собі виклик. Оснащення та одяг (здатні витримати суворі випробування), що будуть зберігати сухість та тепло, щоб ваші зусилля не пропали даремно — все це не унікально для Haglöfs.

Haglöfs пропонує більше. Родом зі Швеції, Haglöfs воліє до складних завдань, поставлених тими, кого просто так не заманиш гарними описами гір, лісу та всього, що ховається за обрієм. Тих, хто не бачить романтики в тому, щоб опинитися на вулиці у 30-градусний мороз чи потрапити під зливу. Тих, хто ставиться до всього зі скепсисом та мабуть навіть зневажає аутдор-культуру. Дозвольте пояснити навіщо.

Компанію Haglöfs створив мрійник та візіонер. Віктор Хагльоф, син лісника, був звичайним теслярем, переконаним в тому, що щоб створювати по-справжньому якісні речі, слід робити їх самому. Сотню років назад життя у стилі аутдор не являло собою приємне проведення часу, яким воно є зараз. Принаймні, таким був світ Віктора: життя проходило у боротьбі. Тяжкій боротьбі серед лісів, у довгих подорожах по суворим ландшафтам при жахливій погоді — і мова зараз про банальний шлях до школи. Віктор Хагльоф поставив завдання полегшити життя тих, хто був змушений постійно знаходитись просто неба. Не за власним бажанням, а по службовому обов'язку. Ми вважаємо, що основа аутдорного бренду має бути саме в цьому. Все, що створює Haglöfs, має сенс. Кожна деталь створена для того, щоб зробити життя в стилі аутдор простішим. Коли ваш одяг — це партнер, який допомагає завершити справу, блискітки та мішура не варті і гроша. Тільки якість має значення.

Компанія Haglöfs побудована на ціннісних основах: надійність, цікавість, гордість. Суть надійності полягає в тому, що ви можете покластися на екіпірування Haglöfs: воно міцне та функціональне, не шкодить навколишньому середовищу. Цікавість виникає з постійного переосмислення себе, щоб не втрачати актуальність та створювати нове. А гордість — відображення пристрасті, ставлення до того, що ми створюємо, дозволяє виглядати краще, відчувати себе вільним. Ми хочемо надихнути людей частіше виходити назовні.

Бренду Haglöfs важливо бути вашим партнером. Нехай ваш досвід обмежений посиденьками біля вогнища, чи мабуть ви працюєте у полярній експедиції? Навіть у ситуативному кемпінгу не менше цінності: вирушаючи на відпочинок раз на рік, ви створюєте пам'ятні моменти. Раз і назавжди.

Ось, у чому Haglöfs відрізняється від конкуруючих брендів аутдор-індустрії. Саме ваші очікування якості, екологічності, функціональності та дизайну визначають чи стане екіпірування Haglöfs вашим надійним партнером не тільки для пригод заради Книги Рекордів Гіннесу, а й для повсякденних розваг у парку всією сім'єю. Незалежно від умов — ви з погодою одне проти одного. Haglöfs дарує приголомшливий досвід кожному, хто кинув виклик стихії.

Ви увійшли як