Магазини
якісного спорядження

HAD

HAD

H.A.D. — німецький бренд головних уборів для повсякденного використання, активного відпочинку та спорту, який представляє компанія Pro Feet Functional Wear GmbH., що виготовляє цю продукцію. H.A.D. пишається величезним асортиментом мультифункциональних пов'язок, балаклав, шапок та масок для чоловіків, жінок та дітей — для будь-яких умов та стихій, які можуть зустрітись вам на шляху.

Асортимент включає в себе продукцію з різних тканин — флісу, мериносової вовни, мікрофібри та зі спеціальних матеріалів, наприклад, Coolmax, який дозволяє носити головні убори H.A.D. в міжсезоння. Виготовлені за безшовною технологією, головні убори H.A.D. захищають від холоду, морозу, вітру, ультрафіолету, а також забезпечують видимість в темну пору доби, завдяки світловідбивним елементам. H.A.D. виробляється в Німеччині, гарантуючи високу якість та відповідність стандартам, включаючи Öko-Tex Standard 100, який означає, що при виготовленні не застосовувались шкідливі для здоров'я та навколишнього середовища речовини.

Чим би ви не займались — туризм, біг, їзда на велосипеді, рибалка чи полювання, відпочинок просто неба всією сім'єю або робота в складних погодних умовах — H.A.D. забезпечить захист в будь-якій вашій активності, а яскравий дизайн стане родзинкою вашого вуличного стилю.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як