Магазини
якісного спорядження

DAKINE

DAKINE

Мало хто знає, що Dakine почав виробляти рюкзаки тільки лише через 20 років після початку роботи — аж у 1999 році. До цього часу бренд знали в основному серфери, для яких виробник почав випускати спершу ліші, потім професійні петлі для серферів, які катались по хвилях.

У 1981-84 роках DAKINE розробляє перший регульований стреп (foot strap), «сидячу» трапецію та звичайну трапецію. Компанія стає провідним новатором у виробництві приладів для віндсерфінгу. Також компанія випускає серію багажних сумок для крупногабаритного віндсерфінгового спорядження — coffin board bag.

Hood River, де знаходиться офіс компанії — столиця відпочинку у Північній Америці, штат Орегон. Тут можна займатись катанням на гірському велосипеді, каякінгом, кайтбордингом та пішим туризмом, а також сноубордингом та гірськими лижами.

Завдяки своєму місцеположенню, DAKINE починає опановувати ринок аксесуарів для всіх видів спорту. У 1989 році DAKINE виходить на ринок сноубордингу з аксесуарами, рюкзаками та чохлами. У наступні 15 років DAKINE стає лідером сегменту. У 1993 році DAKINE починає виробництво рукавиць для сноубордистів.

А у 1999 році випускає перші рюкзаки для скейтерів. Успіх нової лінії аксесуарів призводить лінійку до розширення моделями для прихильників інших видів спорту.

У 2001 році DAKINE створює перші трапеції для кайтбордистів. Трапеція FUSION стає лідером продажів серед інших чудових моделей цього ряду.

На даний момент DAKINE виробляє повний спектр аксесуарів для екстремальних видів спорту: серфінгу, віндсерфінгу, сноубордингу, скейтбордингу, велоспорту, а також комфортних подорожей та прогулянок містом. DAKINE створює валізи, сумки, рюкзаки для туризму, вищенаведених видів спорту та для міста, шапки, рукавички, а також трапеції та ін. аксесуари для віндсерфінгу, кайтсерфінгу та серфінгу.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як