Магазини
якісного спорядження

CRESSI-SUB

CRESSI-SUB

Cressi-Sub — це один з найстаріших італійських виробників обладнання для дайвінгу. Офіційно брати Еджіджіо та Нанні Крессі заснували фірму в 1946 році, але ще за три роки до цього в них вже було маленьке виробництво, де першими продуктами були гумові ласти, маски та пневматичні підводні рушниці.

За більш ніж напівсторічну історію, невеличкий сімейний бізнес виріс до транснаціональної компанії, в асортименті якої всі елементи екіпірування як для дайвінгу, так і для підводного полювання. Виробництво компанії знаходиться в м. Генуя (Італія). А торговельні представництва на сьогоднішній день є у 16 країнах.

Сама історія підводного плавання тісно пов'язана з історією фріми Cressi-Sub, і багато товарів, які були виготовлені за останні 60 років, зробили справжню революцію у цьому виді активного відпочинку. Багато інновацій та винаходи Cressi-Sub пізніше були втілені багатьма виробниками подібного спорядження.

Компанія Cressi виграла найбільшу кількість чемпіонатів світу (12) з підводного полювання за всю історію дайвінгу та мала безпосереднє відношення до підводних досягнень таких легендарних особистостей, як наприклад, Жак Майоль.

Брати Еджіджіо та Нанні Крессі почали виробляти обладнання для підводного полювання у 1939 році. Перша маска Sirena залишалась у каталозі понад 30 років.

До кінця 40-х років Cressi виробляла широку лінійку зброї для підводного полювання — понад 10 моделей пневматичних рушниць та арбалетів.

У 1950 році Cressi починає продавати свою продукцію по всьому світу. 50-ті роки ХХ сторіччя вплели в історію бренду легендарну маску Pinocchio — першу в світі зі спеціальним виступом для носу та ласти Rondine з кутовим нахилом лопаття, отвором для пальців та закритою калошою. У 1954 році почалася епоха рушниць Aer. У 1951 році була представлена рушниця для підводного полювання моделі Aer 51, яке оздоблено маленьким та економічним газовим балоном з CO2. Новий кисневий ребризер Aro Ar57b був взятий на озброєння італійською армією, пожежниками та школами дайвінгу. Це найпростіша, а також найбільш надійна та безпечна модель ребризеру на ринку, вона по цей день використовується у деяких військах. У 1959 атлет команди Cressi Тері Ленц виграв Чемпіонат світу з підводного полювання на Мальті.

60-ті роки почались з перемоги Отеро Херманні та Cressi на Чемпіонаті світу з подводного полювання в Італії (1960) та Бразилії (1963).

В середині 60-х була представлена пневматична рушниця для підводного полювання Mach 1.1 та 0.9 модель Aer Saetta. У 1965 році було запущено у виробництво легендарний двоступінчастий регулятор Polaris 4 (поршень першого ступеня та корпус другої з хромованої латуні). Також у 60-х роках компанія Cressi відкрила один з перших цехів з виробництва оптичних масок.

У 1970 Cressi створили жилет-прообраз сучасного компенсатора плавучості: футуристична конструкція жилета, з'єднаного зі скуба-балоном та оздобленого шлангом для подачі повітря. В тому ж році Cressi випустили Polaris SS — перший збалансований двостопінчастий регулятор, покращені характеристики якого дозволили скуба-дайверам встановити нові рекорди, а також погешували дайвинг серед коралових рифів. У 70-ті роки з'явились довгі ласти Rondine L, в яких встановлював світові рекорди легендарний фрі-дайвер Жак Майоль. В середині 70-х Cressi випускає серію контрольно-вимірювальних приладів, завдяки яким дайвинг став більш безпечним.

У 1979 вийшла футуристична модель Rondine Gara з лопаттям зі зміцненого нейлону.

У 1980 році відкрився перший філіал Cressi у Франції. У 1983 році асортимент регуляторів Cressi поповнився трьома регуляторами Galaxie для всіх дайверів від профі до любителів. Модель Spearhead F1 була оздоблена системою впорскування, яка дозволяла збільшити рівень продуктивності до максимуму. 1987 рік приніс перемогу на Чемпіонаті світу з підводного полювання в Турції Cressi та Ренцо Мадзаррі.

Жилет Equidive — компенсатори плавучості стали виробляти у вигляді жилетів, і компанія Cressi відразу ж представила покращену та конкурентоспроможну модель, яка рік за роком вдосконавлювалась. У 1988 році компанія випускає арбалети Apache, які скоро стали чемпіонами серед зброї для підводного полювання (Ренцо Мадзарі, Чемпіонат світу в Італії).

У 1990 році Cressi відкриває філіали в США та Іспанії. Продукція компанії продається у понад 90 країн світу. У 1992 році спортсмен команди Cressi Ренцо Мадзаррі знов виграв чемпіонат світу з підводного полювання. У 1997 році регулятори доповнились серією XS (до класичної поршньової збалансованої моделі додалась модель з мембраною). У 98-му компанія Cressi розробила новий перепускний клапан для жилетів, дуже простий та надійний, яким з тих пір оснащувалась безліч компенсаторів плавучості.

У 1999 році спортсмен команди Cressi Умберто Пеліззарі на змаганнях з фрідайвінгу у Портофіно (Італія) встановлює світовий рекорд в категорії «Будь яка вага, без обмежень», занурившись на глибину 150 метрів та в категорії «Постійна вага» (80 метрів).

У 2000 році Cressi патентує нову маску Big Eyes (перша у світі маска з лінзами у формі перегорнутої краплі, розташована під нахилом). Ця форма дозволяє забезпечити огляд всього надягненого обладнання. В тому ж році Cressi випускає повний асортимент підводних комп'ютерів: Visor, Archimede, Archimede 2 та Edy. Cпортсмен команди Cressi Умберто Пеліззарі на змаганнях з фрідайвінгу в Капрі (Італія) встановлює новий світовий рекорд в категорії «Змінна вага», занурившись на глибину 131 метр.

У 2004 фірма випускає регулятор Ellipse Titanium — має невеликий розмір та дуже низьку вагу, але завдяки своїм відмінним експлуатаційним якостям, він входить в «еліту» регуляторів. Спортсмен команди Cressi Штефано Белланы виграв Чемпіонат світу з підводного полювання, який проходив в Чілі. Це був 12-й Чемпіонат світу, який виграв спортсмен Cressi.

У 2005 році компанія Cressi спонсорувала підводну експедицію "Mizar", метою якої було знайти відомий італійський крейсер часів Другої світової війни "Armando Diaz", який знаходився на дні Середземного моря, в Сицілійській (Тунісській) протоці.

В тому ж році був відкритий новий напрям в діяльності компанії — виробництво продукції для плавців Cressi Swim. В 2007 році Cressi стає спонсором підводної експедиції "Altair", що була організована в Тунісських водах з метою дослідження уламків британського крейсера "HMS Manchester" та пошуку уламків італійського крейсера "Da Giussano".

Як і багато років тому назад, сьогодні компанія Cressi належить сім'ї Крессі.

Ви увійшли як