Магазини
якісного спорядження

CamelBak

CamelBak

Історія народження CamelBak.

Як це часто буває, проста ідея народилась раптово та непередбачувано. У 1988 році в Уїчіто-Фолс, штат Техас, проводилась стокілометрова велогонка під назвою "Hotter'N Hell 100" («Адська спека-100»). Влітку в Техасі дуже спекотно, до +38°С.

На таких перегонах, звичайно, дуже хочеться пити, организм зневоднюється. Поповнити запаси питної води можна було всього в трьох місцях протягом всієї гонки. Пляшечки води, закріпленої на рамі, вистачало ненадовго. До того ж, щоб попити, доводилось звільняти руки, пригальмовувати або взагалі зупинятись.

Один зі спортсменів-любителів, Майкл Ейдсон (Michael Eidson), перед гонкою пішов на хитрість: він вставив у щільний поліетиленовий мішок трубку від крапельниці, закріпив її фіксатором, наповнив мішок водою, засунув його в білу шкарпетку та пришив її до спини свого джерсі. А трубку вивів на плече, щоб можна було взяти її в рота одним рухом. Він міг пити без зупинок. Всі, звичайно ж, сміялись над його винаходом.

Так почався бізнес, а компаньйоном його став Джеф Веммер. Вони взяли в аренду маленький цех та почали конструювати питні системи. Зшили рюкзаки з кишенькою для питної системи та отворами для зручного виводу трубки на лямку. І назвали це "Drink without hands: Hands-Free Hydration". Але назва не прижилася, і згодом її скоротили до більш короткої та художньої — CamelBak, тобто «Верблюжий горб».

Однак, визнання прийшло до них не одразу. Спершу, продажі зовсім не йшли, ідея здавалася зайнятною, але не більш того. Доходило до того, що Джеф міг об'їжджати у пошуках замовлень спортивні магазини на своєму мотоциклі тільки три рази на тиждень — у компанії не було грошей на бензин, щоб їздити кожен день!

На перших рекламних об'явах видно наскільки прості системи були тоді.

Тільки на початку 90-х, коли він об'їхав всі велосипедні магазини від Флориди до Каліфорнії, транспортуючи прототипи виробів на багажнику свого мотоцикла, кількість замовлень стала достатньою для того, щоб фабрика запрацювала та почала приносити прибуток.

А у 1993 році Корпус Морської Піхоти США офіціально визнав користь винаходу питних систем, протестованих у роки першої війни у Персидській затоці. І виробництво CamelBak отримало державне замовлення на постачання питних систем для армії країн НАТО. Виробником рюкзаків для військових регулярної армії фірма є й по цей день.

З 1999 року штаб-квартира компанії знаходиться у містечку Петалума, штат Каліфорнія. А фабрики розташовані в декількох штатах США, в Мексиці та країнах Азії.

Основні напрямки виробництва CamelBak.

На сьогоднішній день у компанії CamelBak чотири основні напрямки виробництва:

· спортивні фляги, фляги для повсякденного використання;

· термофляги, термосклянки;

· питні системи CamelBak, рюкзаки;

· виробництво армійського спорядження.

Філософія компанії CamelBak.

Девіз компанії: «Ми даємо...». Це означає, що для керівництва та для всіх співробітників важлива не тільки прибутковість бізнесу, а й те, як продукція компанії впливає на життя суспільства, на навколишнє середовище, на збереження світу та розвиток туризму на всій планеті. І саме це дає компанії успіх та незмінну дружбу партнерів та покупців!

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як