Магазини
якісного спорядження

Billabong

Billabong

Відомий австралійський серфовий та лайфстайл-бренд Billabong був заснований Гордоном Мерчантом у скромних умовах. Назва Billabong походить від слова віраджурі "bilabaŋ", яке перекладається як «струмок, який тече тільки в сезон дощів», та відбиває дні молодості Гордона, коли він ганявся за хвилями. Тут ми відкриваємо прагнення Гордона до носіння міцного одягу та його любов до дощок, які призвели його компанію до успіху.

Становлення серф-дошки да одягу для серфінгу.

Спортсмен з колишньої Марубри Гордон Мерчант захопився серфовим образом життя в Австралії в пізні 1960-ті та ранні 70-ті, коли він навантажував свій мінівен дошками, мапами, спальними мішками та наметами. Гордон подорожував уздовж берега в пошуках нової серф-утопії. Знайшовши 20-мильну ділянку «золотого пляжу», Гордон зробив Голд Коуст своєю домівкою — місцем, яке дозволить йому носити бордшорти цілих 9 місяців на рік!

Протягом своєї серфової діяльності, Гордон створив проривні вироби, які допомогли сформувати сучасного серфера. Гордон не тільки розробив дошку із загнутою під днище кромкою — деталь, яка допомогла Майклу Пітерсону та Реббіту Бартоломью здобути Чемпіонські титули, а й першим вийнашов ліш на ногу. Після цього, у 1973 році Гордон та його тодішня дівчина Ріна почали вручну шити бордшорти. Використовуючи особливий спосіб потрійного прострочення, цей міцний одяг моментально став хитом серед місцевих.

Рухомий бажанням.

Гордон спрямовано укріплював та будував бренд, поки його дім не став надто малий, щоб стримати успіх. Він переїхав на сучасну фабрику та склад у Вест Бьорлі, і представники індустрії серфінгу Австралії помітили «бажання виробляти найякісніші та найкращі на ринку бордшорти».

Товари Billabong спочатку експортувались в Каліфорнію, Японію, Європу та Нову Зеландію у 80-ті. Гордон добився для Billabong міжнародних ліцензій, які відповідали його жорстким стандартам, та оточив себе експертами в індустрії серфінгу. Завдяки таким серферам, як Уейн Бартоломью, Джо Енгель, Тадж Берроуз та Ронні Бьорнс, які носили бренд Billabong, Гордон підвищив свій авторитет та збільшив охоплення у всьому світі.

Статус номер 1 в австралійських водах.

Дев'яності стали захоплюючим часом для Billabong, який заслужив найвищий статус в Австралійських водах. По мірі зростання Billabong, Гордон зберігав свою видатну роль в компанії. До 25-річного ювілею бренду Billabong переїхав на ультрасучасну фабрику в Берлі-Хедз, в якій була виставкова зала в полінезійському стилі з найбільшою колекцією товарів Billabong.

Прихильність до видів спорту з дошкою.

Гордон знав, як пори року впливають на бренди, та слідував за бажаннями та потребами своїх клієнтів, відкриваючи всі види бордового спорту — від снігу та ковзанів до вейку. Billabong придбала Von Zipper та Element у 2001 році, а Kustom Footwear та Palmers Surf — у 2004 році, розширивши свої бренди та ліцензії. У 2006 році компанія придбала бренд гідрокостюмів Xcel, а у 2007 році — бренд купальних костюмів для дівчат Tigerlily. Зі зростанням успіху Billabong Гордон почав ліцензувати популярний каліфорнійський бренд скейтбордів Plan B у 2010 році.

Розширившись на декілька ринків для дощок, Billabong став брати участь у багатьох рекламних акціях. Рухомі повагою, яку товариство мало до компанії, що створює міцний одяг для занять спортом, професіональні райдери почали звертатись до Billabong зі своїми запитами.

Billabong спонсує та проводить безліч заходів та фестивалів по всьому світу, включаючи конкурси Billabong Pro, що проходять на Таїті, Теахупо'о та Джеффріс-Бей у Південній Африці, укріплюючи Billabong як один з найбільш поважних світових брендів.

«Життя краще у бордшортах».

Від скромного початку до спонсорства елітних юнацьких команд та професі            йних серферів, Billabong заохочує розкриття прихованого образу життя своїх клієнтів. Цей австралійський бренд, відомий своїми життерадісними девізами "Life’s Better in Boardshorts" та "A Bikini Kinda Life", пропонує дещо для всіх: від пари висококласних «бордів» до зимового одягу та останніх моделей бікіні!

Ви увійшли як