Магазини
якісного спорядження

ARMANI

ARMANI

Спортивна колекція EA7 Emporio Armani присвячена всім любителям спорту та розроблена з метою забезпечення максимального ступеня комфорту. Колекція EA7, створена у 2004 році як спортивна гілка Emporio Armani, за термін свого існування набула чіткого вигляду. Лінія, що яскраво виражає стиль Техно, ставить своєю метою задовольнити потреби як спортсменів-любителів, так і професіональних спортсменів різних спортивних категорій, як то: баскетбол, теніс, гольф, водні види спорту, гірські лижі, сноуборд, різні види фітнесу просто неба та у спортивній залі.

Сніг EA7 Emporio Armani — це різнопланова лінія колекції, яка поєднує в собі спортивний настрій з естетичною привабливістю. Гардероб, що пропонується в цій лінії, складається з виробів, які сприяють відчуттю повного комфорту під час катання по гірськолижних трасах та під час зимових прогулянок. Кожний окремо взятий виріб бездоганно виконує свою роль, завдяки застосуванню передових технологій в їхній реалізації.

Mountain Performance — ця частина колекції об'єднана великим діапазоном технічних характеристик, розроблених для того, щоб активно реагувати на різні атмосферні умови. Використані технології та матеріали є найкращими з існуючих на ринку: пролен — для базового шару (base layer), scotchguard — для проміжного шару, toray та polare — для верхнього шару, а в якості наповнювача — primaloft. Як завжди, особлива увага приділяється деталям термозварні блискавки, підкладка з мікрофлісу, стратегічні кишені. Новинка сезону: поряд з класичними тонами сусідствують інтенсивні флуоресцентні відблиски жовтого, червоного та блакитного.

Настільки ж ретельно, як і гірськолижні костюми, виконані й комплекти для сноуборду. У числі аксесуарів пропонуються дошка для сноубордів AE7 та надлегкий шолом з сітчастим покриттям, яке дозволяє балансувати повітряобмін.

Жіноча колекція, як і чоловіча, поряд з одягом в стилі Техно пропонує вишукані новинки: капюшон та комір прикрашені вставками з заячого хутра (lapin), які виконані в класичній кольоровій гамі Armani білих, сірих та чорних тонів з легкими вкрапленнями червоного та чорнильно-синього.

Колекція EA7 Training, у свою чергу, разом з базовими спортивними костюмами та футболками пропонує елементи одягу та аксесуари з високими технічними характеристиками, які придатні для всіх видів спорту. Результат постійного пошуку нових технологій, поряд з розробкою найбільш ергономічного крою, виражає собою симбіоз естетики з технічними характеристиками.

EA7 Airduct — це вироби, наділені характеристикою ефективного повітряобміну, який оптимально зберігати температуру тіла.

EA7 Tech представляє собою технологію одягу, яка забезпечує підтримку мускулатури з метою зменшення ризику м'язевих розтяжінь. Окрім цього ефекту, дана технологія дозволяє підвищити м'язевий тонус і таким чином покращити результати тренувань. Нові технологічні досягнення були використані також при виробництві взуття C-Cube. Поряд з новою будовою миска кросівок, варто звернути увагу на вибір розфарбувань: флуоресцентні фарби контрастують з графічними чорно-білими тонами.

Ви увійшли як