Магазини
якісного спорядження

ALB

ALB

Компанія ALB FORMING s.r.o. (LTD) з'явилась у 1992 році, почавши роботу без заємного капіталу. У 1993 році компанія придбала у держави фабрику з виробництва кухонного посуду, продовживши випуск алюмінієвих тарілок. Понад 60% продукції уходило на експорт по всьому світу. Наша мета — це максимальна ефективність, якість та зручність від стадії розробки нашої продукції до остаточного результату.

Кухонний посуд був представлений у каталозі нашої материнської фірми з 1925 року. Цей посуд призначений для тих, хто використовує її просто неба в різних куточках Землі. З 1993 року компанія ALB FORMING продовжила традицію виробництва туристичного посуду. Компанія розробляє нові товари, в яких технічні рішення, використання сировини, дизайн та якість ведуть до постійного покращення характеристик виробів. Таким чином, люди, які готують у нашому посуді, по-справжньому насолоджуються процесом приготування їжі.

Наш посуд використовується у побутових та екстремальних умовах, таких як Гімалайські експедиції (Josef Nezerka, Radek Jaros, Zuzana Hoffmanova, Stanislav Silhan та інші).

Наша продукція адаптована для тестування та власного досвіду, тому вона добре підходить у суворих умовах експлуатації. Кожна деталь нашого продукту тримається під контролем під час виробництва та інформація про них надходить до обліку. Ці деталі також проходять тести в лабораторіях у відповідності до вимог санітарних норм.

Ми створюємо та продаємо посуд під власним брендом, а ще ми виробляємо посуд для наших клієнтів по спеціальному замовленню.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як