Магазини
якісного спорядження

ABUS

ABUS

ABUS — це відомий на весь світ німецький виробник систем безпеки, до асортименту якого входить величезна кількість товарів, починаючи від навісних замків, закінчуючи смарт-рішеннями для вашого дому чи офісу.

Компанія ABUS (даний акронім розшифровується як "August Bremicker und Söhne" — «Аугуст Бремікер та Сини») з'явилась у 1924 році у вигляді майстерні з виробництва амбарних замків. На початку свого шляху фірма розташовувалась у підвалі будинку, однак на відміну від багатьох сучасних компаній, які починали свій шлях в гаражі та в результаті перетворились на мультинаціональні корпорації, фірма залишилась вірною сімейному керуванню. На даний момент фірмою керує четверте покоління керівників ABUS.

Продукція ABUS відрізняється феноменальною німецькою якістю, високою безпекою та новітніми технічними рішеннями, які випробуються на міцність (у прямому та переносному сенсі) у спеціальному дослідницькому центрі.

З 1958 року ABUS пропонує замки для велосипедистів та мотоциклістів. Саме ABUS першою у світі представила у 1971 році U-подібний замок, що став, мабуть, найпопулярнішим замком у світі. З 1993 року напрям Mobile Security став окремим підрозділом, що займається виключно питаннями протиугінного захисту двоколісного транспорту. У 2006 році був представлений сегментний замок, у 2017 — замок з сигналізацією, а з 2019 року пропонується «розумний» U-подібний замок, який синхронізується з вашим смартфоном.

Замки ABUS виготовляються з міцної сталі, яка проходить кілька ступенів загартовування та антикорозійну обробку, що забезпечує надзвичайну твердість матеріалу та довговічність. Якісна сталь та особливі методи обробки дозволяють покращити опір замків до висвердлювання та перепилювання. Циліндри ABUS Plus та ABUS XPlus добре опираються підбиранню, маючи 250 тисяч та 1,2 мільйони можливих унікальних комбінацій відповідно. Технологія PowerCell посилює опір розтягуванню, а PowerLink посилює захист механізму.

Фокусуючись переважно на виробництві протиугінних систем, ABUS серйозно ставиться до кожного трактування слова «безпека», не забуваючи й про захист користувачів. Так, з нещодавна в асортименті ABUS є надійні велосипедні шоломи, які відрізняються передовим дизайном, сучасною естетикою, неперевершеним комфортом та чудовим захистом.

ABUS є визнаним лідером на ринку рішень безпеки, регулярно отримуючи нагороди Red Dot Award, Good Design та Design & Innovation Award.

У нашому магазині поки що не представлені товари даного бренду
Ви увійшли як