Магазини
якісного спорядження

Купити в кредит

Більше можливостей, більше вражень: кредит на покупки якісного спорядження

Тепер Ви можете набагато більше! І не потрібно погоджуватися на компроміси - тільки найкраще для Вас!

Завдяки кредитуванню в Приватбанк і Оtpbank клієнти київських, одеського та харківського магазинів «Екстрем Стайл» мають можливість купувати більше спорядження для занять спортом і активного відпочинку від кращих світових брендів.
 

Умови кредитування в Приватбанку «МИТТЄВА РОЗСТРОЧКА»
Купуйте товари в розстрочку до 24 місяців з невеликою щомісячною комісією — 2,9% від вартості товару.

Оплата частинами

 У магазині «Екстрем-Стайл» діє сервіс «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка» від ПриватБанк. Це зручний і вигідний спосіб придбати товар без комісій і переплат.

 Увага! «Оплата частинами» поширюється тільки на початкову ціну товару терміном до 5 місяців. Дисконт та додаткові знижки не діють.

Як користуватися сервісом «Оплата частинами» від ПриватБанк?

1. Станьте клієнтом ПриватБанк, отримавши карту «Універсальна» безкоштовно
2. Дізнайтеся ліміт на покупки по сервісу «Оплата частинами»
3. Виберіть бажаний товар в «Екстрем-Стайл» і оформіть замовлення
4. Користуйтеся новинками із задоволенням J  

 

 

Умови кредитування в Оtpbank: 1.5% в місяць на термін до 5 місяців, де комісія Банку складе 15 гривень на місяць з кожної 1000 грн. кредиту. Або 2% в місяць на термін від 5 до 24 місяців. При цьому аванс становить 0%, і Ви маєте право в будь-який час достроково погасити кредит. Послуга страхування – відсутня. Максимальний розмір кредиту 25000 грн.

Для оформлення кредиту в Оtpbank клієнт, вік якого від 21 до 69 років,  повинен отримати рахунок-фактуру в магазині роздрібної мережі і пред'явити її в найближчому відділенні Оtpbank, надати паспорт та ідентифікаційний номер. При отриманні гарантійного листа від банку ви отримуєте товар.

Ви увійшли як