Магазини
якісного спорядження

CABRINHA

CABRINHA

 

У майбутнє.

Понад 20 років тому назад у куточку Хайку Канері, що розташований у маленькому містечці на острові Мауї у невеликому регіоні величезного Тихого океану, ми з другом Деном Болфінгом штампували кайтборди під маркою Cabrinha. Подібними речами ми займались і раніше окремо одне від одного, але на цей раз відчуття руху було іншим. Кайтсерфовий спорт знаходився в зародку, але вже готовий був злетіти, немов ракета в небо, і ми в одній руці тримали запал, а в іншій — коробку сірників.

В ті часи карамельна тростинка була найбільш успішним видом експорту Мауї, але вже скоро інновації в серфінгу та вітряних видах спорту стали найбільш бажаним активом. Плідний ґрунт Мауї просто-таки випаровував інновації. Стільки всього відбувалось у короткий проміжок часу! Здавалось, що тільки-но смола застигне на нашому новітньому прототипі дошки, ми вже готові показати концепт моделі, яка прийде їй на заміну. Було дивнувато усвідомлювати, що вигадуючи дещо суцільно нове, ти змушуєш морально застарівати вже створене на тому самому тижні. Але це було весело. Невпевнено. Захоплююче. Несамовито. Винагороджувано. Сповнене оптимізму.

Останні 20 років були вражаючим часом як для Cabrinha, так і для кайтсерфінгу в цілому. Кожен рік закладав по-цеглиночці в загальний фундамент. Кожен рік ми робили внесок у наш банк знань. Ми привносили щось нове всі ці 20 років, ризикували, вигравали винагороди, коронували чемпіонів та відзначали зростання нашого вражаючого спорту. Але більш за все ми зберігали зацікавленість. Ми підтримували свіжість ідей, ніколи не спочиваючи на лаврах надто довго. Ми завжди заглядали за кут, щоб побачити майбутнє — куди ми й рухаємось.

Попереду на нас чекає величезне майбутнє і в нас є вдала можливість об'єднати досвід з перспективою позначити це майбутнє на наступні 20 років. Колекція Cabrinha 2020 року чітко демонструє хто ми є насправді, вона показує напрям, яким рухається наш бренд. Колекція-2020 про чисте бачення. Про промальовування нашого майбутнього. Про час.

Ви всі зіграли найважливішу роль в успіху Cabrinha, але що ще більш важливо, ви зробили бренд різноманітним та динамічним культурним явищем в собі. За це і за вашу підтримку я хочу сказати «дякую» всім вам.

Витоки.

Створений, натхнений та ведений жителем Мауї Пітом Кабріною, бренд Cabrinha Kites створює екіпірування для кайтсерфінгу. Підхід Піта до інновацій став головною рушійною силою у філософії розробки та зберіг бренд технічно та культурно пов'язаним з нашими споживачами. Після об'єднання зусиль з Neil Pryde у 2000 році, бренд Cabrinha отримав велику користь від багатої історії з виробництва вітрил для яхт та віндсерфів компанії Pryde Group.

У лютому 2020 бренд був придбаний Pete Cabrinha та Water Bound Investments на чолі з колишнім професійним кайтсерфером та амбасадором Cabrinha Джоном Модікою.

Розташовуючись на Мауї, в епіцентрі інновацій водного спорту, центр досліджень та розробок, а також штаб-квартира бренду Cabrinha зіграли новаторську роль в еволюції серфових видів спорту та своїми проривними зусиллями у кайтсерфінгу, катерному серфінгу, фойлбордингу та серфінгу з крилом.

Всі роки важкої діяльності компанія Cabrinha вела індустрію до інновацій, ефективності та безпеці. Маючи дистриб'юторську мережу в понад 70 країнах світу, ми зосереджені на обслуговуванні та задоволенні запитів клієнтів. Виробляючи продукцію, що приводиться до руху на 100% відновлюваним джерелом енергії (вітром), ми продовжуємо бути соціально пов'язаними з однодумцями, які люблять воду, стоять на сторожі планети та стережуть океан.

Епіцентр інновацій.

У колективному світі серфінгу, місце народження Cabrinha — Мауї, Гаваї, стало світовим лідером зі спортивних інновацій. Безжальні вітри забезпечують на рік до 300 днів відмінного кайтингу та серфінгу з крилом.

Один з найбільш динамічних серфових видів спорту зростає прямо на берегах цього серфового ком'юніті у центрі Тихого океану. Від віндсерфінгу до серфу за катером та фойлбордингу, бренд Cabrinha зіграв ключову роль у розвитку кожного з цих видів.

Наша база на Мауї забезпечує послідовність та точність у розробці від дизайну до тестування та виробництва. Вона надає нам можливість тримати руку на пульсі інновацій в серфінгу, тому ми можемо запропонувати вам найкраще.

Культура.

Успіх Cabrinha останніх 20 років зобов'язаний відданій команді найкваліфікованіших спеціалістів в індустрії, які надихаються багатою спадщиною водного спорту.

Хоча нам безперечно подобається безтурботний стиль життя на Мауї, ми дуже серйозно ставимось до продукції та нашої інтернаціональної ролі у водному спорті. Кожен співробітник компанії здійнявся на вершину своєї посади. Cabrinha — це сім'я захоплених, далекобачних та постійно зростаючих людей, які ведуть спорт у майбутнє, від нашого керуючого персоналу та співробітників з розвитку до гонщиків нашої команди, партнерів зі збуту, дилерів та послів бренду.

Живи вільно. Катай вільно.

Кайти Cabrinha були на вершинах подіумів та чемпіонатів світу з фрістайлу, серфінгу, вейкстайлу та швидкісних змагань. Їх обрали одні з найвпливовіших особистостей у спорті, а також селебріті.

Товари нашої компанії представлені в наступних розділах каталогу
Ви увійшли як