FB Google+ Youtube
Личный кабинет
...
Повідомити про оплату Статус замовлення Приобрести в кредит
Магазини якісного спорядження
(044) 303-90-10; (044) 428-65-38; (050) 382-03-00 (067) 385-10-55

зворотній зв`язок

Запитати:
www-extremstyle.ua
SP-3 LIMITED CARBON-COMPETITION 2330  201510249.00 грн.


Наявність і ціни
уточнюйте на
момент покупки

Горнолыжный шлем CAS-CO SP-3 LIMITED CARBON-COMPETITION 2330 2015

Стать Чоловічий Жіночий Рік 2014-2015

Призначення Для лыж

Оболонка цього шолома зроблена з високоміцного вуглепластика, що надає йому особливо спортивний вигляд. Оздоблений системою підгонки розміру Ergomatic Size System і магнітними вузлами для окулярів FX-Magnet Link. Великі вентиляційні отвори забезпечують відмінну регуляцію температури голови оберігаючи від перегріву і переохолодження. На шоломі CASCO SP-3 Limited є спеціальні магнітні замки для регульованих окулярів серії FX-Manget Link. Окуляри-маска з системою FX-Magnet Link на магнітних фиксаторах були спеціально розроблені для цього шолома і автоматично займають правильне положення на шоломі, що робить їх практичними і простими у використанні. Можна використовувати і будь-які інші звичайні окуляри. Шолом виробляється з використанням технології Monocoque-Ultra ™, що гарантує найвищий рівень захисту голови при мінімальній вазі шолома, система вентилювання підшоломного простору і слухові отвори в районі вух забезпечують приємний мікроклімат навколо голови під шоломом і відмінну чутність. Підкладка шолома зроблена з водостійкого і приємного для шкіри велюру. Випускається в 3-х розмірах.


Фото Розмір Колір Код Де купити Купити

Технологии
Washable padding: Благоприятные для кожи, функциональные и приятные к коже ткани используются CASCO, они поглощают, прямой пот далеко от кожи и таким образом сохраняют голову холодной и сухой.
active unit: Система вентиляции посредством воздушных каналов в шлеме имеет оптимальную защиту от запотевания маски, особенно когда испольуеться маска CASCO "SNOW PILOT". Дополнительное поглощение удара. Создает связь между шлемом и защитными очками.
light weight helmet: Облегченный шлем для максимальной защиты с минимумом веса.
disc-fit: Подгонка шлема к размер головы, осуществляется, благодаря вращению одного дискового регулятора.
CE EN 1077: Метка "CE продукт" означает соответствие европейским Директивам для оборудования личной защиты. EN 1077 означает что продукт, был проверен европейским стандартом на пригодность быть шлемом для горных лыж.
Метка T?V/GS: означает что за производством постоянно наблюдает T?V Rheinland (немецкий Наблюдательный орган)
Солнцезащитные очки UVEX о которых нужно узнать

Солнцезащитные очки UVEX о которых нужно узнать

Щурить глаза, зарабатывая морщины - не модно. Прошли времена, кода только rock stars на пресс-конференциях прятали свои глаза от вспышек папарацци. Теперь очки носят везде, даже в помещении, если... докладніше

04/06/2013

Как выбрать вейкборд

Эта статья предназначена для вейкбордистов, которые уже стояли на доске и понимают где у доски скользяк, где закладные, где нос и хвост. Этот материал поможет разобраться в технических особенностях... докладніше

09/06/2015

0
Поделиться:
Extrimstyle, 2016
Все права защищены.